Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Наскоро ми купиха нов компютър, първите няколко дена вървеше блестящо. На третият ден му стана нещо. Почна много да забива. Всяка игра или клип дори не се качва на повече от 10 фпс. Установих че проблема е във видеокартата (Saphire 7770 HD). Преинсталирах драйверите. Това в началото помогна, но след 20-30 мин ефекта свърши и преинсталирах наново. Ако някой може да ми помогне да премахна този проблем и да няма нужда от преинсталаций, ще съм му много благодарен.  :)

Редактирано от Nasko Yonkov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-вероятно картата прегрява. Каква и е температурата в покой и в натовареност? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

79в натовареност на макс и вече към 49 спокойно гледане на филм

проблема не е в градусите. сигурен съм 

Редактирано от Nasko Yonkov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако наистина е от картата в сервиза. Ние няма как да ти помогнем.

Ако проблема е софтуерен сменяш драйвера с по-стар или нов вместо да го преинсталираш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съмнява ме да е от драйверите такова "прегряване". Нещо по охлаждането е най-вероятно , тъй като картата не е от вчера нова , драйверите за нея са стабилни , имам приятел с Saphire 7770 Vapor edition , от драйвери не ми се е оплаквал.Макар и малко вероятно е възможно охлаждането да не прави добър контакт с графичния процесор , VRM модулите , или с РАМ чиповете ( според зависи моделът по-рано казаните се охлаждат) .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.