Премини към съдържанието
velinddd

Добра програма за намиране на драйвъри ?

Препоръчан отговор

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дай 20 лева и че ти кажем!

За без пари толко

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Добра програма за намиране на драйвери е самия съпорт на производителя на машината/ компютъра/ . Примерно: Имаш DELL - ще си търсиш драйверите от неговият съпорт, а не откъдето ти падне.

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Платена бих ти препоръчал Driver Reviver,ползвал съм я и съм доволен от нея.

Безплатно най-добрият начин е както казаха по-горе в сайтовете на производителите.Аз примерно съм с лаптоп dell,ползвам сайтовете на dell и intel.

Иначе пускаш програмка като Everest Ultimate намираш драйверите,които ти липсват,копираш им имената и ги търсиш за ъпдейти в чичко Гугъл.

Понякога е по-добре да отделиш 20-30 мин. да ги откриеш от колкото да дадеш 50-60 лева за една програмка,която да ти ги намери бързо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Със или без пари , нещата отдавна са казани , изговорени , доказани и каквото се сети някой .

ДРАЙВЕРИ ЗА УСТРОЙСТВА СЕ ТЕГЛЯТ ОТ ОФИЦИАЛНИТЕ САЙТОВЕ  НА ПРОИЗВОДИТЕЛИТЕ НА СЪОТВЕТНИЯ ХАРДУЕР ИЛИ СИСТЕМА

ПОЛЗВАНЕТО НА АВТОМАТИЗИРАН СОФТУЕР (ПРОГРАМИ ) ЗА ТЪРСЕНЕ, НАМИРАНЕ , ИНСТАЛИРАНЕ И ОБНОВЯВАНЕ НА ДРАЙВЕРИ ЗА УСТРОЙСТВА И СИСТЕМИ  НЕ РЯДКО ПРИЧИНЯВАТ ПРОБЛЕМИ .

ВСЕКИ МОЖЕ ДА СЕ ЗАМИСЛИ ДАЛИ НЯКОЙ ДРУГ ЕЙ ТАКА ЩЕ СЕДНЕ ДА СИ ПИШЕ ПРОГРАМИ ЗА ДА ОТМЕНИ НЯКОЙ СИ В НЕЩО

ЗАД ВСЯКА ТАКАВА АВТОМАТИЗИРАНА ПРОГРАМА СЕ КРИЕ ВЪЗМОЖНОСТ ЗА ИНСТАЛИРАНЕ НА НЕЖЕЛАН СОФТУЕР  С РЕКЛАМНА ИЛИ ДРУГА ЦЕЛ НА КОМПЮТЪРА , КОЙТО В ЕДНА ИЛИ ДРУГА СТЕПЕН ДА ЗАБАВИ РАБОТАТА НА СИСТЕМАТА А В ДРУГИ СЛУЧАЙ ДА Я ПОВРЕДИ .

.

П.П.  С извинение към екипа на форума за писането с главни букви , но просто почти всекидневно се задават тези въпроси и дано по този макар и не напълно приемлив начин , поне  някой от многото "мераклии" за такива програми да се замисли за нещо си .

Редактирано от PC doctor (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Аз Ви предлагам нещо, за да се изчисти този въпрос. Нека всеки си предложи антуража от програми и след това да се постарае да научи от сериозни източници, кое е правилно и кое - не. Все пак, това са драйверите на устройства, които се намират във всяка една машина и са много важни за нейната правилна работа. Съгласни ли сте? И ако във форума има човек, много компетентен за самите драйвери на хардуера в един компютър, без значение дали е лаптоп или настолен - нека сподели. Моето мнение го отхвърлете.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен не ви трябва програма много по лесно е да си кажете модела на компютъра и колегите ще ви предложат драйвъри

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Подкрепям предложението изцяло . Само ще допълня че програми довели до проблеми при тяхното използване  (и това е обсъждано във форума ), не е приемливо да се предлагат или поне меко казано  е некоректно към питащите .

Редактирано от PC doctor (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

SHBK /Smart human behind keyboard/

по хубава не знам

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Използвай Driver Genius, тя си намира драйвърите сваля ги и ги инсталира!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Използвай Driver Genius, тя си намира драйвърите сваля ги и ги инсталира!

...... и след не много време на компютъра се оказват и още и още нещица инсталирани ей така , от нищо и след това реване по форуми за проблеми . Кога ще разбереш и ти че програми от този сорт не търси и не намира нищо от сайтовете на производителите . Просто си има база данни и от там се инсталират тези драйвери. Заедно с тях идват и други неща . Обяснения за проблеми свързани с използването на такива програми щом имаш познанията да предлагаш решение , можеш тогава и сам да намериш и прочетеш където ти кеф .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.