Премини към съдържанието
The Good Old TIme

Закупуване на футболни екипи от интернет

Препоръчан отговор

Здравейте, маняци :).

Никога до сега не съм си купувал неща от интернет.

Интересува ме как става това, имам дебитна карта (ако това стига) ?

Второто нещо, което бих искал да ви попитам е свързано с футбола.

Някой от вас ако е запознат с футболните екипировки и знае в кой сайт има възможно най-добрите/оригиналните екипировки, би ли ми казал кой е, в кой сайт има най-високо качество на целият футболен екип на Marouane Fellaini от Манчестър Юнайтед, за да го купя от там ?

Ще се радвам ако е възможно това, да купя целият екип - фланелка, долни гащи и калции.

Друго нещо, което не знам е дали ще успея да избера точният размер, ще помогнете ли ? Не знам номерациите, означенията, коя буква-цифра или каквото и да било за коя възраст/ръст/тегло отговаря. 

И последното е, че доставката ми трябва за Испания, надявам се даденият сайт да предлага тази държава за доставка. Ако не разполагат, в краен случай ще я купя за България и след това аз сам ще я пратя на брат ми. 

В момента нямам парите, но питам от сега, защото се надявам до няколко месеца да ги имам и да го купя.

Екипът не е за мен, а за брат ми. Интересува ме дали има такъв екип за него. Той е на 11 години и е малко пълен, та се надявам това да не е проблем, да има екипи и за него, макар и да е толкова малък.

И разбира се, най-удобният вариант - ако мога да намеря оригиналният екип с най-високото възможно качество (пиша така, понеже не знам как да различавам оригинал, менте и така нататък, не съм запознат) в София, в някой магазин, ако го има някъде тук ? 

Ммм добре, мисля, че написах всичко, което исках да ви питам.

Много станаха въпросите за което ви казвам:

- Извинявайте.

Просто ми е изключително важно и предпочитам да питам тук от колкото да започна да разпитвам хора и я някой ми помогне, я не. 

Благодаря за вниманието !

Редактирано от The Good Old TIme (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Nike Manchester United Home Shirt 2013 2014 Fellaini

Поиграй си с търсачката и ще събереш екипа.

За размерите се консултирай с някоя жена примерно майка ти.

Пазаря от там редовно и си знам размерите и въпреки това стават издънки

поръчвам две тениски размер "L" от една марка но различен модел и едната ми е къса.

За доставката може би ще е проблем, при първите поръчки ми отказаха да доставят на различен адрес.

Не бях в България а исках нещата да ги получи сестра ми. Ако адреса е различен от адреса на които е регистрирана картата се опъват.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Nike Manchester United Home Shirt 2013 2014 Fellaini

Поиграй си с търсачката и ще събереш екипа.

За размерите се консултирай с някоя жена примерно майка ти.

Пазаря от там редовно и си знам размерите и въпреки това стават издънки

поръчвам две тениски размер "L" от една марка но различен модел и едната ми е къса.

За доставката може би ще е проблем, при първите поръчки ми отказаха да доставят на различен адрес.

Не бях в България а исках нещата да ги получи сестра ми. Ако адреса е различен от адреса на които е регистрирана картата се опъват.

Благодаря ти много за отговора !!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.