Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
zawe

програма за поставяне на фон на снимка

Препоръчан отговор

Здравейте , дано да можете да ми помогнете.Поръчах календар на него ще ми разпечатат снимка на децата но на снимката зад главите им се вижда дивана , а аз искам да поставя някоя красива природна картина или рози.Да уточня , че съм пълен лаик в тази област , затова моля по-подробно обяснение като на дете.Благодаря ви предварително! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Програмата се казва Фотошоп, но ако си пълен лаик няма да стане с една или две обяснения. Отиди във фирма, където се занимават с подобен род дейност. Там ще ти направят календара както поискаш.

Редактирано от Emokostov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Програмата се казва Фотошоп, но ако си пълен лаик няма да стане с една или две обяснения. Отиди във фирма, където се занимават с подобен род дейност. Там ще ти направят календара както поискаш.

Благодаря за бързия отговор! Знам , че може и да не мога да се справя , но нека поне да опитам.Ако някой има малко време нека напише последователността на стъпките.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за бързия отговор! Знам , че може и да не мога да се справя , но нека поне да опитам.Ако някой има малко време нека напише последователността на стъпките.

Ето ти няколко линка. Няма да стане стъпка по стъпка, защото трябва да познаваш програмата на елементарно ниво.

Линк 1

Линк 2

Линк 3

Разбира се в google може да се потърси още доста.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето ти няколко линка. Няма да стане стъпка по стъпка, защото трябва да познаваш програмата на елементарно ниво.

Линк 1

Линк 2

Линк 3

Разбира се в google може да се потърси още доста.

Благодаря много ,ще разгледам , но ако може линк за сваляне на фотошоп на български .Сега като се замисля достатъчно ми е едно синьо фонче зад главите им.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря много ,ще разгледам , но ако може линк за сваляне на фотошоп на български .Сега като се замисля достатъчно ми е едно синьо фонче зад главите им.

Програмата не е безплатна и трябва да я имаш закупена. Ето безплатен аналог - GIMP. Може да работиш с него.

Ето и линк с уроци на български език.

Ето ти и още един линк

Редактирано от Emokostov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Програмата не е безплатна и трябва да я имаш закупена. Ето безплатен аналог - GIMP. Може да работиш с него.

Ето и линк с уроци на български език.

Ето ти и още един линк

Благодаря за помощта, да видим какво ще направя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Похвално е желанието . Поздравления за това . Само една мъничка подробност . Нали ще се прави календар който ще се гледа цяла година , на него ще са дечицата , ще го виждат и други хора ? Научете се на нещо друго , просто "тренирайте " с друго нещо на този етап . За календара нека каквото желаете да се поучи , да го направи човек който вече е подготвен за тези неща . Нали трябва да е красиво и изпипано ? Няма как за 1 или 2 дни , та дори и за повече да се научите да правите отлични неща с тези програми .

Успех на Вас и здраве за семейството Ви. Весели празници .

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето специализирана програма за отделяне на фона.

Която е пълен майтап, ако някой тръгне да я сравнява с FluidMask, Inpaint, Perfect Mask , Photo Blend или дори CorelPaintShop и CyberLink PhotoDirector.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм я ползвал и малко ме интересува, че е майтап ;) просто предлагам алтернативи. Майтап е твоето заяждане.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.