Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

I9500 Smartphone Android 4.2 SC6825 Dual Core 1.2GHz 4.7 Inch WiFi -Black free shipping какво ви е мнението за това телефонче http://www.aliexpress.com/item/I9500-Smartphone-Android-4-2-SC6825-Dual-Core-1-2GHz-4-7-Inch-WiFi-Black-free/1365228238.html

:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом е реплика Не! Само проблеми. Така ,като гледате китаеца дава и две батерии. Колко ще е качествен...

По-добре някой марков смартфон, със по-скромни характеристики.

Aко искате някой китайски телефон, а не ""китаец": вижте Oppo. Но и там цената е друга.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля, че ми се повръща от евтини имитации.Даже от истинския S4 (на който явно трябва да прилича това) има какво още да се желае, а какво остава за китайска играчка за почти 6-7 пъти по-малко пари...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма 3G модул, GPS, а тежестта от 330 грама направо ме уби!

С тази батерия надали ще изкара и 5 часа и поради това ти дават 2 броя, за да имаш резерва.

Нормално е за тази цена втората сим-карта да е за украса - тоест неактивна да е.

Аз не бих го взел, но ти си знаеш.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да за батерията си е вярно не държала някъде около 3-4 часа  :D той затова се продава с 2 да и цената е доста съмнителна :D

аз по-скоро си мислех за този http://www.gsmarena.com/lenovo_a820-5462.php

lenovo a820 :) параметрите му са доста по добри и поне е по известна марка :) 

Редактирано от Plamen Yanev (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.