Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
Vankatabe

Проблем с игри след преинсталация на компютъра.

Препоръчан отговор

Здравейте, преди една седмица преинсталирах компютъра си, и след преинсталацията на системата, по тежичките игри ми насичат. Дайте решение на проблема и ако трябва дайте подходяща за игри ОС, х64. В момента съм с windows 7 Ultimate x64 и преди съм бил със същата но проблеми с игрите не съм имал така както сега.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, преди една седмица преинсталирах компютъра си, и след преинсталацията на системата, по тежичките игри ми насичат. Дайте решение на проблема и ако трябва дайте подходяща за игри ОС, х64. В момента съм с windows 7 Ultimate x64 и преди съм бил със същата но проблеми с игрите не съм имал така както сега.

Дайте конкретна информация за системата, която имате. Възможно е 64-битовата операционна система да идва в повече на компютъра.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз имам същия проблем! Две седмици след преинсталация компа ми стана пълен боклук. Дори и когато сърфирам в интернет ми насича. Имам 4гб рам, intel core i5, nvidia geforce gt540m 2gb. С windws 7 ultimate съм, а модела на ЛАПТОПА ми е asus k53s. Надявам се, че може и на мен да ми дадете някакъв съвет.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Драйвери ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колкото пари сте дали за тези Win 7 Ultimate-и, толкова и ще работят.

Хайде сега си сложете правилните драйвери.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колкото пари сте дали за тези Win 7 Ultimate-и, толкова и ще работят.

Айде сега, глупости...

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Айде сега, глупости...

Защо пък да са глупости, я като си толкова умен кажи ни на нас по простичките къде е решението на проблема, нали са глупости според тебе.. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо пък да са глупости, я като си толкова умен кажи ни на нас по простичките къде е решението на проблема, нали са глупости според тебе.. 

С тоя тон - към баща ти!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да насичат ако температурите на процесор, видеокарта или харддиск са високи.Пусни някоя игра за 10-15 мин да играеш и след това виж темературите с Aida 64 или Everest ultimate.Проблемите може да са ти и от харда,може и някой вирус да си лепнал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.