Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

BlackDevil9

Покупка на карта

Препоръчан отговор

Здравейте. Намерих си референтна 780 на палит. Заслужава ли си покупката, понеже е с референтен охладител и се опасявам да не грее и да ручи, като хеликоптер.

gtx 780

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте. Намерих си референтна 780 на палит. Заслужава ли си покупката, понеже е с референтен охладител и се опасявам да не грее и да ручи, като хеликоптер.

gtx 780

Публикувано изображение

По-добре видеото да е с повече от един вентилатор. Защото като му се наложи да охлажда ще качи високи обороти и сигурно ще започне да шуми повече от необходимото.

По-добре това:

GB N780OC-3GD GTX780 3G

Или това:

PALIT GTX780 SUPER JETSTREAM 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-добре видеото да е с повече от един вентилатор. Защото като му се наложи да охлажда ще качи високи обороти и сигурно ще започне да шуми повече от необходимото.По-добре това:GB N780OC-3GD GTX780 3GИли това:PALIT GTX780 SUPER JETSTREAM 3

То по-добре ама струва повече пари. Аз съм си я намерил на доста изгодна цена, че и с гаранция даже

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То по-добре ама струва повече пари. Аз съм си я намерил на доста изгодна цена, че и с гаранция даже

За какви пари сте я намерили и на този източник може ли да му се има доверие? Защото ако видеото е изгоряло при клок гаранцията ще отпадне и т.н...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За какви пари сте я намерили и на този източник може ли да му се има доверие? Защото ако видеото е изгоряло при клок гаранцията ще отпадне и т.н...

Ми за 750лв. иначе един приятел ми каза, че е пазарувал от него и е коректен. Каза ми, че под товар не минава 74 градуса. Картата е флашната с биос на evga, за да може да се клокне повече, защото с оригиналния имало много ограничения за клок.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

то за 750 лв може да вземеш чисто нова 290-ка с референтен охладител.Ако ти се чака още малко да излязат по-добрите охладители си вземи нова 290-ка.На нивото на 780 е...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За 700 лв. по-добре си вземи 290. 

Цената е доста по-добре като за нова и по-бърза карта от 780-ката , но ако шума е важен фактор е хубаво да изчака нереферентен вариант!

Но според мен всичко от 280Х(за 540лв. се взима Батълфилд 4 едишин) нагоре като производителност за фулХД си е загуба на пари. Такъв клас карта е достатъччна за сериозен гейминг на тази резолюция!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Цената е доста по-добре като за нова и по-бърза карта от 780-ката , но ако шума е важен фактор е хубаво да изчака нереферентен вариант!

Но според мен всичко от 280Х(за 540лв. се взима Батълфилд 4 едишин) нагоре като производителност за фулХД си е загуба на пари. Такъв клас карта е достатъччна за сериозен гейминг на тази резолюция!

Фен съм на Nvidia, имал съм Amd, но винаги съм предпочитал зелените. Проблема е, че не ми се чака пък и тази 780ка е на доста добра цена. Въпроса ми е защо на снимката от гпу з Base/Boost честотите са еднакви? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Фен съм на Nvidia, имал съм Amd, но винаги съм предпочитал зелените. Проблема е, че не ми се чака пък и тази 780ка е на доста добра цена. Въпроса ми е защо на снимката от гпу з Base/Boost честотите са еднакви? 

А в момента с 7950 ли си? Ако да то значи няма смисъл да правиш ъпгрейд на това видео... То е предостатъчно за всяка игра излязла в момента на пазара ;)И мога да ти кажа, че 5 години бях с Nvidia карти, но съм доста разочарован от тях и затова минах на ATI (AMD) и сега съм супер доволен от картата с която съм и игрите ми вървят добре.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

7950ката е продадена и сега ще зимам карта до 750 макс.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.