Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте. Намерих си референтна 780 на палит. Заслужава ли си покупката, понеже е с референтен охладител и се опасявам да не грее и да ручи, като хеликоптер.

gtx 780

Публикувано изображение

Редактирано от milenvdbg (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте. Намерих си референтна 780 на палит. Заслужава ли си покупката, понеже е с референтен охладител и се опасявам да не грее и да ручи, като хеликоптер.

gtx 780

Публикувано изображение

По-добре видеото да е с повече от един вентилатор. Защото като му се наложи да охлажда ще качи високи обороти и сигурно ще започне да шуми повече от необходимото.

По-добре това:

GB N780OC-3GD GTX780 3G

Или това:

PALIT GTX780 SUPER JETSTREAM 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-добре видеото да е с повече от един вентилатор. Защото като му се наложи да охлажда ще качи високи обороти и сигурно ще започне да шуми повече от необходимото.По-добре това:GB N780OC-3GD GTX780 3GИли това:PALIT GTX780 SUPER JETSTREAM 3

То по-добре ама струва повече пари. Аз съм си я намерил на доста изгодна цена, че и с гаранция даже

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То по-добре ама струва повече пари. Аз съм си я намерил на доста изгодна цена, че и с гаранция даже

За какви пари сте я намерили и на този източник може ли да му се има доверие? Защото ако видеото е изгоряло при клок гаранцията ще отпадне и т.н...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За какви пари сте я намерили и на този източник може ли да му се има доверие? Защото ако видеото е изгоряло при клок гаранцията ще отпадне и т.н...

Ми за 750лв. иначе един приятел ми каза, че е пазарувал от него и е коректен. Каза ми, че под товар не минава 74 градуса. Картата е флашната с биос на evga, за да може да се клокне повече, защото с оригиналния имало много ограничения за клок.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

то за 750 лв може да вземеш чисто нова 290-ка с референтен охладител.Ако ти се чака още малко да излязат по-добрите охладители си вземи нова 290-ка.На нивото на 780 е...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За 700 лв. по-добре си вземи 290. 

Цената е доста по-добре като за нова и по-бърза карта от 780-ката , но ако шума е важен фактор е хубаво да изчака нереферентен вариант!

Но според мен всичко от 280Х(за 540лв. се взима Батълфилд 4 едишин) нагоре като производителност за фулХД си е загуба на пари. Такъв клас карта е достатъччна за сериозен гейминг на тази резолюция!

Редактирано от playalistic (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Цената е доста по-добре като за нова и по-бърза карта от 780-ката , но ако шума е важен фактор е хубаво да изчака нереферентен вариант!

Но според мен всичко от 280Х(за 540лв. се взима Батълфилд 4 едишин) нагоре като производителност за фулХД си е загуба на пари. Такъв клас карта е достатъччна за сериозен гейминг на тази резолюция!

Фен съм на Nvidia, имал съм Amd, но винаги съм предпочитал зелените. Проблема е, че не ми се чака пък и тази 780ка е на доста добра цена. Въпроса ми е защо на снимката от гпу з Base/Boost честотите са еднакви? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Фен съм на Nvidia, имал съм Amd, но винаги съм предпочитал зелените. Проблема е, че не ми се чака пък и тази 780ка е на доста добра цена. Въпроса ми е защо на снимката от гпу з Base/Boost честотите са еднакви? 

А в момента с 7950 ли си? Ако да то значи няма смисъл да правиш ъпгрейд на това видео... То е предостатъчно за всяка игра излязла в момента на пазара ;)И мога да ти кажа, че 5 години бях с Nvidia карти, но съм доста разочарован от тях и затова минах на ATI (AMD) и сега съм супер доволен от картата с която съм и игрите ми вървят добре.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

7950ката е продадена и сега ще зимам карта до 750 макс.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.