Премини към съдържанието
ivoet

Съвет за избор на usb/aux плеър за кола

Препоръчан отговор

Здравейте! Преди около година и половина си взех за дъртата вектра а мп3 плеър Diva a11. Излишно е да казвам, че звука си беше зле и че плеърчето беше много проблемно - натискаш например да смени песента, а то включва радио тунера, копчетата понякога не реагираха, сменяха песни както си искат и т.н. Тъй като говорителите в колата са си фабрични, звука няма как да е много добър, но все пак вършат работа като се има предвид че на тях нямам намерение да слушам кой знае колко задълбочено. И все пак, преди седмица Diva-та тотално сдаде багажа - след като спря да чете флашки, вече не може дори и да се включи. 

След това излишно дълго въведение идва и молбата ми - съвет за покупка на нов бюджетен плеър до 120лв.

За сега съм се спрял на няколко модела.

KENWOOD KMM-157 - този ми е интересен, понеже пише че чете flac. Любопитно ми е дали ще се усети някаква разлика и дали ако ползвам aux-a на който и да е плеър за flac-ове от телефона ще има разлика.

Pioneer MVH-150UB - евтиния, името ми говори нещо, въпреки че съм абсолютно бос на тази тема. Нямам си на идея какво е MOSFET и другите термини съпътстващи описанията. 

Sony DSX-A30 - към този модел съм най-резервиран, поради негативните коментари за сони в някой форуми.

Общо взето на това съм се спрял. Не ми трябва CD, ще е плюс ако плеъра чете aac с по-добро качество, а ако с aux мога да изкарам сносен звук от андроида - още по-добре.

Очаквам и вашите предложения и мнения. 

Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.