Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Значи спрял съм се на тия 3 лаптопа, като цяло са с еднакви параметри, но се колебая кой процесор е по-изгоден.

PENTIUM B960 PENTIUM 2020M CORE i3-2348M

Лаптопът ще се ползва за интернет, филми, програми и току-така някоя игра. Бюджета е 850лв. максимум 900лв.

Редактирано от potrebitell (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От тези 3-те - последният :) Все пак това е доста залежала бройка, модела е доста стар, процесора е от преди 2-3 години. Този например е малко по-нов и с по-добър процесор: HP Probook 450 Външното видео на последният от посочените от вас лаптопи не става за нищо, дори е съмнително колко е по-добро от вграденото.

Lenovo Thinkpad E530c - това също не е лош вариант, за тези пари поне по-добър процесор трудно ще намерите. Видеото отново е вградено.

Редактирано от Игнатов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На този сякаш видеото е по-добро. Държа рамта да е ПОНЕ 6гб и бюджета ми е максимум 900лв.

Редактирано от potrebitell (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На този сякаш видеото е по-добро. Държа рамта да е ПОНЕ 6гб и бюджета ми е максимум 900лв.

Взимай го.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вземи си това и му вдигни РАМ–а, не е кой знае каква сума:

- Lenovo ThinkPad E530c NZY52BM

Алтернатива е това:

- HP ProBook 450 H0V98EA - като тук пак можеш да увеличиш РАМ-а и да останеш в бюджета

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.