Премини към съдържанието
Nasko1337

Проблем с букса за слушалки на Acer 5750g.

Препоръчан отговор

Здравейте, наскоро си закупих слушалки.Ползвам ги от около 2 седмици.Днес станах от компютъра, след около 2 часа и слушалките не работеха.Проблем с драйвърите или нова букса ? Ако някой може да помага :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвайте слушалките на друг източник; пробвайте други слушалки или колонки на лаптопа.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Наско , помагаме :) аз установих че като си станал от компютъра си забравил да свалиш слушалките от главата си , при което калпавия кабел на евтините слушалки е прекъснал и от тук идва проблема :D

Обори ме с друга теза :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, пробвах с слушалките от телефона - отново същия проблем.Като пробвах слушалките от компютъра на телефона те свирят..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да не си дал отметка mute ? Но и да си дал, пак трябва леко да се чува шум/смущения.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Никакъв mute, никакво забравяне на слушалки :D Говоря сериозно, добре че намерих гаранцията май ще ходи на ремонт xD

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Никакъв mute, никакво забравяне на слушалки :D Говоря сериозно, добре че намерих гаранцията май ще ходи на ремонт x

Драйверите да са се омазали ? И рестартирай компютъра ! В уиндоус има един процес за sound-а и много често ми се е случвало от някакво приложение/програма да се бъгяса и да трябва рестарт.  Ако и през колонките на лаптопа не се чува нищо... изключваме развален жак

Редактирано от Атанас Пачов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може и от тях да е, ама от диска който имах са за Windows 7, a aз съм с 8.1 .. В момента търся в сайта на Аcer..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може и от тях да е, ама от диска който имах са за Windows 7, a aз съм с 8.1 .. В момента търся в сайта на Аcer..

Ами нещо е бърникано най-вероятно... Много добре разгледай и разцъкай Realtek Sound Manager-а ! Пробва ли през няколко приложения да пуснеш няква музика или нещо друго ? Рестартира ли лаптопа ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема се оправи ! Деинсталирах драйвъра, реснах лаптопа, драйвъра се инсталира автоматично.Благодаря на всички за отделеното време :)

Поздрави и весели праници :)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.