Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
DropTheBeat

Колко ще издържи PS3 След излизането на PS4.

Препоръчан отговор

Здравейте, обмислям закупуването на PS3, тъй като ми се отвори възможност, а и нямам достатъчно средства за PS4. Всички казват, че има твърде много хора, които все още го ползват, а и игрите продължават да излизат за него, така че няма как просто да спрат целия проект. Аз, за всеки случай ,обаче, искам да ви попитам струва ли си да се купи и ще издържи ли поне 2 - 3 години според вас?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въпроса не е правилен. Правилния въпрос е "Колко ще издържи PS4 след излизането на Steam Machine?".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По мое мнение си заслужава.Има достатъчно игри, ако ти се играе наистина, за PS3 заслужаваща си.Плюс това вече са овладели как се пише код за нея.Ще можеш да си избираш от цял каталог, нещо немислимо преди 4-5 години, нали.PS 4 тепърва излиза и аз от чисто любопитсво прегледах новите заглавия, не ми отне много време да се образовам, защото почти няма.Високата цена и слабия каталог не са ли досатъчен фактор да се насочиш към нещо по-разумно.Да не говорим, че първите бройки и от трите (PS,XBX и Nintendo) винаги са брак.Почакай още 2-3 години, цената ще падне, тъкмо и по-качествените модели ще дойдат, бъговете ще бъдат фиксани, игрите ще са повече и по-добри.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По мое мнение си заслужава.Има достатъчно игри, ако ти се играе наистина, за PS3 заслужаваща си.Плюс това вече са овладели как се пише код за нея.Ще можеш да си избираш от цял каталог, нещо немислимо преди 4-5 години, нали.PS 4 тепърва излиза и аз от чисто любопитсво прегледах новите заглавия, не ми отне много време да се образовам, защото почти няма.Високата цена и слабия каталог не са ли досатъчен фактор да се насочиш към нещо по-разумно.Да не говорим, че първите бройки и от трите (PS,XBX и Nintendo) винаги са брак.Почакай още 2-3 години, цената ще падне, тъкмо и по-качествените модели ще дойдат, бъговете ще бъдат фиксани, игрите ще са повече и по-добри.

+ пак ще се намери някой хакер който да хакне конзолата и да може да се играят пиратски игри ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Естествено, винаги човек като създаде нещо друг може да го развали или пробие.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.