Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
BMW Маниак

Как се влиза в рековери на Dell inspiron 5323

Препоръчан отговор

Колеги страшно каруцарски проблем си навлякох с тая машина. Занимаваше ме известно време да я актуализирам до 8.1 и по едно време ми иска outlook акаунт !!! Аз нямам и се ядодах че ми губи времето. Надрасках някакви глупости да мине напред и всичко Ok.Обаче след първия рестарт и и ми иска парола която съответно не помня.А преди нямаше парола освен на хард диска. Сега ми иска на акаунта. Ще откача.Та сега искам да възтановявам до фабрични но не мога да го бутна в рековери.То не бяха алт ф8 , ф11 е няма и няма. Някой да знае някоя друга хватка ? Поздрави.п.п. Тая осмица почна да ми писва вече ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Надявам се това да ви е от полза 

Колега това е за асер ! А и аз нямам достъп до акаунта. Искам след рестарт да вляза в рековери. Чудя се дали да не му маркирам партишана за активен но това ще е крайна мярка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвахте ли този метод ?

Аз нямам достъп до win акаунта ми иска парола която сложих ей така и сега съм до там.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колеги няма ли някакво решение ? Не мога да вляза в рековери преди да е заредил OS !Говоря тука с разни хора и ми обясняват че при win8 само от ОС се влизало. Това ако е вярно ще е някакъв абсурд!!!Не мога и да направя партишана активен направо съм шах. Нямам изобщо такава опция през акронис. Какво ще рече партициите са basik gtr?

Надявам се това да ви е от полза 

Оф зацепи от екрана за логване с shift + restart .В момента върви процедурата. Ще падне бая подреждане след като зареди ... отиде цял ден.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.