Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте, приятели! Ако тук не питам, не виждам къде другаде :D

Трябва да си сменя монитора и ми трябва помощ при избора. Занимавам се главно с игри и до колкото знам има значение при бързината на обръщане на някакви кристали да не е повече от 3 или най-много 4, но като цяло не съм много вещ в тази тема.

Да не е над 22 инча. Колко парички имам - до 350, 380лв.

Благодаря! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За този бюджет спокойно се взема 23 инчов модел.

Dell U2312HM 23 LED IPS UltraSharp 8ms

Защо имате ограничение на размера?

Редактирано от onogondur (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защото когато играя на много голям екран (както пробвах на плазмения телевизор) има страшно много пространство, което трябва да покрия и върху което трябва да се съсредоточа, а ако е по-малък чувствам всичко по-сбито и стегнато. А и не съм чак толкова голям почитател на тезата : Дай да си лепна едно 100-инчово облъчване пред очите да ми е по-добре!

Иначе благодаря за предложението. :]

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колега хвърли едно око на тази тема и мониторите които са предложени там. И аз търся монитор, но днес е неделя, предновогодишно и се съмнявам някой от разбирачите да ни обърне внимание. Сигурно са почнали да запиват вече... :):drunk:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защото когато играя на много голям екран (както пробвах на плазмения телевизор) има страшно много пространство, което трябва да покрия и върху което трябва да се съсредоточа, а ако е по-малък чувствам всичко по-сбито и стегнато. А и не съм чак толкова голям почитател на тезата : Дай да си лепна едно 100-инчово облъчване пред очите да ми е по-добре!

Иначе благодаря за предложението. :]

Всичко зависи от това,от какво разстояние гледате.Вие искате да не е над 22 инча.Аз ви предлагам 23. Това значи разлика в диагонала от 2,54 см. Или колкото е широк палеца ви.И колко повече е това според вас?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето един перфектен за игри монитор:

Ако обаче твърдо държиш да е не повече от 22' виж този:

Аз лично бих предпочел първия - 24' за мен са идеални.

Поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.