Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте , 

Не съм сигурен дали тук е правилният раздел моля да ме извините ако съм го объркал.

Та проблемът е следният , закупих си клавиатура A4tech  G800v , свързах я към компютъра и работи. Тя има 16 допълнителни бутони , които се програмират с помоща на софтуер , но когато се опитам да инсталирам софтуера от диска ми излиза грешка че няма достатъчно място за извършване на тази операция . Мъчих се всячески да го инсталирам от диска , но уви без резултат. В крайна сметка изтеглих въпросния софтуер от интернет ( Oscar keyboard editor )

Когато вляза в програма ми излиза грешка " Failed to set data for oscarkeyboard" , въведох функции на 2 от бутоните все пак да пробвам какво ще стане , но уви без резултат.

Някой ако е запознат с този модел клавиатура , или има идеи за решаване на проблемите моля да го сподели. Операционната ми система е Windows 7 Ultimate 64 bit.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изтеглил съм го това , но ми изписва че някои файлове немогат да се създадът

http://imageshack.us/photo/my-images/163/ria6.png/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Махнете всички драйвери,които сте инсталирал или сте опитал да инсталирате за клавиатурата до сега.

Почистете машината с програмата CCleaner.Рестартирайте.

Опитайте отново да инсталирате драйверите.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега пък ми излиза "error 1719 windows installer service could not be accessed"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.