Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, можете ли да ми препоръчате някой монитор 21-22 инчов до 300-350лв. Ето я конфигорацията за която е - 

http://www.kaldata.com/forums/topic/221195-%D0%BC%D0%BD%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%8F-%D0%B7%D0%B0-%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B0-%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D1%84%D0%B8%D0%B3%D1%83%D1%80%D0%B0%D1%86%D0%B8%D1%8F/

За сега съм се спрял на Asus VS229H който ми се струва доста добро решение. Какво мислите за този монитор ? Давайте и други предложения . Благодаря предварително :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На шота е показана класация на монитори от 22" до 29", в която ясно се вижда къде се намират така прехвалените монитори на Dell и така широко препоръчвани у нас. Списанието е бр.12/2013 "CHIP" от Украйна. Извинявам се за не така доброто качество, но така съм го изтеглил.

post-119228-0-13686700-1388403345_thumb.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

+1 за предложението на Нико_ . Ако ти се гледа на 3D -23 WIDE LG D2342P-PN/3D/LED/HDОбща стойност - 359.51 лв. с ДДС

Но  ако няма да гледаш на 3Д, вземай Делл-а, който Нико_ ти е предложил :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

В момента за 300 лв 23" най-доброто (според мен заради AH-IPS матрицата) е-Philips 234E5QHAB/00Темата преди твоята.

Не играя игри за да коментирам посоченият монитор как се държи при тях, но последният е много добро предложение за всички останали неща. Един глас и от мен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не играя игри за да коментирам посоченият монитор как се държи при тях, но последният е много добро предложение за всички останали неща. Един глас и от мен.

За мен е изненада бюджетен (280-320 лв) 23" монитор с AH-IPS.Моделите на LG,Dell,Philips (другите),AOC,Asus...,които са в този ценови клас,са с бюджетната e-IPS матрица,тези с AH-IPS започват от 450 лв за 23".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На шота е показана класация на монитори от 22" до 29", в която ясно се вижда къде се намират така прехвалените монитори на Dell и така широко препоръчвани у нас. Списанието е бр.12/2013 "CHIP" от Украйна. Извинявам се за не така доброто качество, но така съм го изтеглил.

А ти въобще направи ли си труда да им видиш цените на мониторите които посочваш. Първите 4-ри са от 2 до 2.5 пъти по скъпи от Dell-a. Останалите пред него също са по-скъпи с изключение на LG-то на 7-мо място. Половината сигурно не се предлагат в България ( не съм проверявал ). Не виждам и да си пуснал линк с някой от първенците за 350лв. какъвто е и бюджета на автора.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За мен е изненада бюджетен (280-320 лв) 23" монитор с AH-IPS.Моделите на LG,Dell,Philips (другите),AOC,Asus...,които са в този ценови клас,са с бюджетната e-IPS матрица,тези с AH-IPS започват от 450 лв за 23".

Не знам доколко e-IPS е по-зле от AH-IPS ... но, има 23" монитори с AH-IPS и доста под 450 лева, та дори и с екстри, като TV тунер... Ето един пример - LG 23MA53D, като дори в технополис е с 10 лева по-евтин в момента. Тоест, Филипса не е единственото изключение.

И този, на цена 312 лв. в Никем - http://www.lg.com/bg/monitori/lg-23EA63V-led-monitor/reviews

Редактирано от djagi (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Не знам доколко e-IPS е по-зле от AH-IPS ... но, има 23" монитори с AH-IPS и доста под 450 лева, та дори и с екстри, като TV тунер... Ето един пример - LG 23MA53D, като дори в технополис е с 10 лева по-евтин в момента. Тоест, Филипса не е единственото изключение.

И този, на цена 312 лв. в Никем - http://www.lg.com/bg/monitori/lg-23EA63V-led-monitor/reviews

Да знаеш, че точно твоят монитор е едно много добро решение за работа на компютъра и следене на ТВ програмите на част от екрана. На мен също ми допада много такава идея и се замислям.А е и още по-хубаво, това, което си му добавил впоследствие. Пожелавам ти весело посрещане на новата година и да сте живи и здрави цялата фамилия!

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да знаеш, че точно твоят монитор е едно много добро решение за работа на компютъра и следене на ТВ програмите на част от екрана. На мен също ми допада много такава идея и се замислям.А е и още по-хубаво, това, което си му добавил впоследствие. Пожелавам ти весело посрещане на новата година и да сте живи и здрави цялата фамилия!

Благодаря ти! Весело посрещане на Новата година за теб и твоите близки и нека, както казваше един приятел, Новата година ни донесе повече сполука от всички предишни! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.