Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Телевизора ще се ползва за цифрова телевизия и гледане на филми от флашка. 3D-то и smart функциите не са приоритет.

Ориентирал съм се към тези модели. 

PANASONIC TX-L39E6EK LED 869 лв

LG 42LN5400 749 лв

TOSHIBA 40L7335DG  869 лв ( този модел с 100 hz реални ли е ? ) ако се водя от тази информация тук

Редактирано от mrD (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моделът на Toshiba e с реален 100 Хц активен панел и 3Д, но са описани безброй проблеми с тая марка, част от които тук (Toshiba правеше най-добрите кинескопни телевизори, но до там...). 

LG-то няма 3D и smart (моделът на Panasonic има smart, но без 3Д), но ако най-вече държиш на картината, пък и 2Д, предлагам точно LG-то. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Моделът на Toshiba e с реален 100 Хц активен панел и 3Д, но са описани безброй проблеми с тая марка, част от които тук (Toshiba правеше най-добрите кинескопни телевизори, но до там...). 

LG-то няма 3D и smart (моделът на Panasonic има smart, но без 3Д), но ако най-вече държиш на картината, пък и 2Д, предлагам точно LG-то. 

И още един глас за същият , единствено само заради диагонала от 42 инча.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, купих LG 42LN5400, бихте ли ми казали какво трябва да направя за да гледам цифрова телевизия без приемник от оператор. 

П.с: Сложих му една антена. Лови 12 канала.

Редактирано от mrD (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Здравейте, купих LG 42LN5400, бихте ли ми казали какво трябва да направя за да гледам цифрова телевизия без приемник от оператор. 

П.с: Сложих му една антена. Лови 12 канала.

Вие вече сте го направил. Имате 12 канала на телевизора. Съвсем друг е въпросът ако искате да гледате Булсат ком или Виваком. За тях ви трябва приемник с платен абонамент. Без приемник и абонамент нямаше да ги има двата оператора.Сега сещате ли се? Весело посрещане на новата година и честито от мен за покупката.

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако искаш да гледаш цифрова от кабеларка трябва да имаш вграден тунер DVB-C, a LG-то го има

Редактирано от edinmyjna29 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ама ние не сме ви обещавали такова нещо :)

Проверете какви оператори има в квартала , вижте коя какви условия предлага и си купувате или наемате КА модул :D

Редактирано от jonov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При първа възможност ще му сложа булсатком, стига сте спорили излишно.

Питането ми беше за това как да пусна каналите (които се приемат свободно), без да ползвам какъвто и да е кабелен или цифров оператор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.