Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте,

имам тунер на Булсатком, телевизор JVC и ресивър Техникс.

Има ли универсално дистанционно, което да управлява и трите уреда?

Имам две " Универсални дистанционни " които се справят с някои команди на телевизора и ресивъра, но на Булсаткома не реагират !!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гост

Здравейте,

имам тунер на Булсатком, телевизор JVC и ресивър Техникс.

Има ли универсално дистанционно, което да управлява и трите уреда?

Имам две " Универсални дистанционни " които се справят с някои команди на телевизора и ресивъра, но на Булсаткома не реагират !!!

Много е трудно така събрани техники "от кол и въже" да намериш универсално за всичките. По е важно да работят добре, отколкото да имаш универсално, защото след време ще поискаш такова, което да вдига капака и на...тоалетната чиния!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Philips sru9600, Universal4, Logitech Harmony One  не би трябало да имаш проблеми с булсат-а и останалите. :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тези програмируемите не са лоши, като по- евтино решение http://elimex.bg/product/88/udp-4in1-made-for-you-elegant.html, трябва обаче да запишеш точните модели на устройствата, за да видят дали ги има в базата и да ти програмират самото дистанционно за тях.

Редактирано от spielberg (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много е трудно така събрани техники "от кол и въже" да намериш универсално за всичките. По е важно да работят добре, отколкото да имаш универсално, защото след време ще поискаш такова, което да вдига капака и на...тоалетната чиния!

Глупости! Те за това са тези " Универсални " дистанционни да комбинират всичко. И телевизор Сони са ми управлявали, както и видео Шарп, а също и ДВД LG.

Булсаткома ми се опъва нещо. Може би повече търпение трябва докато се настрои!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Глупости! Те за това са тези " Универсални " дистанционни да комбинират всичко. И телевизор Сони са ми управлявали, както и видео Шарп, а също и ДВД LG.

Булсаткома ми се опъва нещо. Може би повече търпение трябва докато се настрои!

Това за тоалетната разбира се че е глупост, но е глупост да се занимаваш да правиш от нищо нещо. Аз ти ги пиша тези приказки като човек, занимаващ се дълги години с телевизия. А ти като не чуваш петлите не съм ти виновен. Весело посрещане на новата година на теб и цялата ти фамилия!

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това за тоалетната разбира се че е глупост, но е глупост да се занимаваш да правиш от нищо нещо. Зз ти ги пиша тези приказки като човек, занимаващ се дълги години с телевизия. А ти като не чуваш петлите не съм ти виновен. Весело посрещане на новата година на теб и цялата ти фамилия!

Благодаря за хубавите пожелания, на вас също желая всичко най-хубаво, но ще потретя : Всичко друго се управлява само Булсаткома не !!! :angry22:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само такова което се програмира , имаше такива дистанционни в лидал - играл съм си бутон по бутон да го уча :)

Публикувано изображение

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.