Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
Jaeger

Удължител за слушалки Samsung

Препоръчан отговор

Добър ден! Имам едни слушалки от телефон самсунг искам да ги ползвам на компютъра. Чуват се доста добре, но са къси и ме е страх да не се скъсат.. Та с тези удължители звукът разваля ли се? Сърби ме джоба за нови :D.

Можете ли да ми предложите такъв удължител ? Поздрави !  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гост

Добър ден! Имам едни слушалки от телефон самсунг искам да ги ползвам на компютъра. Чуват се доста добре, но са къси и ме е страх да не се скъсат.. Та с тези удължители звукът разваля ли се? Сърби ме джоба за нови :D.

Можете ли да ми предложите такъв удължител ? Поздрави !  

Ще посочиш модела на слушалките или още по- добре е куплунгът с който се присъединяват на телефона. Слушалки на Самсунг много и с най- различни накрайници.Поне за това не се ли досети? Де да знаем ти с какви разполагаш, че да те и съветваме.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще посочиш модела на слушалките или още по- добре е куплунгът с който се присъединяват на телефона. Слушалки на Самсунг много и с най- различни накрайници.Поне за това не се ли досети? Де да знаем ти с какви разполагаш, че да те и съветваме.

Ох не знам какъв е модела, подарък са ми а не пазя и кутийката. Ще дам снимки : http://postimg.org/gallery/2jotn38mc/    Жака е 3.5мм  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В общи линии ти трябва кабел 3.5 мъжко към 3.5 женско 2 м,ако слушалките ти са с 3.5 мм жак.Ако купиш евтин кабел (от технотата)-проблем,рано или късно трябва да го отвориш и запоиш наново,другият вариант-отиваш в специализиран магазин,взимаш кабел и накрайници,правиш си го и си канап.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В общи линии ти трябва кабел 3.5 мъжко към 3.5 женско 2 м,ако слушалките ти са с 3.5 мм жак.Ако купиш евтин кабел (от технотата)-проблем,рано или късно трябва да го отвориш и запоиш наново,другият вариант-отиваш в специализиран магазин,взимаш кабел и накрайници,правиш си го и си канап.

Ако може да ми кажеш какви кабел и накрайници ? тук има такъв магазин за аудио техника! И ако може някакво клипче и ли тема в форум как става, че не съм наясно или в какъв сервиз да ги занеса да ми го направят?  Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

При вашият случай съвсем спокойно може да се направи както е описал колегата в горният над моя пост.в самият край на поста. Има всичко по магазините и ако не можете да боравите добре с поялника, нека ви го направи някой, който умее това. Когато си купувате жаковете /мъжки и женски/, гледайте последните да може да се разглобяват или развива корпусът им от самият жак. Има такива и метални, което е за предпочитане. 

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи ми трябват мъжки и женски жак 3.5мм метални и да могат да се разглобяват? + кабел, но какъв стерео или? какъв да кажа на продавача? Ще помоля в някой сервиз да ми го запоят! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ох не знам какъв е модела, подарък са ми а не пазя и кутийката. Ще дам снимки : http://postimg.org/gallery/2jotn38mc/    Жака е 3.5мм  

Това ми приличат на слушалки за ipod, а не за Samsung. Жака им е с четири извода, защото имат опция за увеличаване

и намаляване на звукът от допълнителния "контролер".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да,много по-добре е да посети тези,но да не купува готов китайски буклук,който ще му бръжди и прекъсва,а да си го направи.

Как става-поялник,двужилен кабел с два цвята,за да не се омотаеш,накрайници мъжко и женско и като отвориш накрайниците ще видиш къде да запоиш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Най добре е да ти го направи човек, който добре разбира от това. Няма нищо сложно. Важно е да направиш захващането на кабела така, че последният да не се скъса от спойките. Tой трябва и да е "ширмован" Това ще помогне за по здравото закрепване на кабела с куплунзите. А куплунзите, разбира се, че трябва да са стерео. Oбърни внимание и на поста на "ieenso"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това ми приличат на слушалки за ipod, а не за Samsung. Жака им е с четири извода, защото имат опция за увеличаване

и намаляване на звукът от допълнителния "контролер".

Аз ги ползвам на самсунг и се чуват като оригиналните на брат ми, може и да са не съм сигурен! Да жака е с 4 извода, ще имали проблем с удължителя заради тези 4 извода?  

А да ми предложите някъде от интернет да си закупя тези чудеса? Благодаря! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре де , само аз ли видях едни скапани слушалки с микрофон , които стават само за телефония и нищо друго :no-no:

Едни слушалки от 10 лева ще свирят доста по добре :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Аз ги ползвам на самсунг и се чуват като оригиналните на брат ми, може и да са не съм сигурен! Да жака е с 4 извода, ще имали проблем с удължителя заради тези 4 извода?  

А да ми предложите някъде от интернет да си закупя тези чудеса? Благодаря! 

Няма да има при положение, че всичко е направено както трябва. А при наличие на разбираш човек, е много лесно да се проследи кой кабел къде точно трябва да се запои. Това ми е съвета и мисля, че темата е приключена, поне за мен. Весели новогодишни празници Ви желая!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре де , само аз ли видях едни скапани слушалки с микрофон , които стават само за телефония и нищо друго :no-no:

Едни слушалки от 10 лева ще свирят доста по добре :)

За мен не са скапани свирят си доста добре! Всеки си има мнение :D А удължителят ще го ползвам и за други все пак обичам да лежа докато гледам филмчета на компютъра а няма да местя щайгата само! :s 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.