Премини към съдържанието
Jaeger

Удължител за слушалки Samsung

Препоръчан отговор

Добър ден! Имам едни слушалки от телефон самсунг искам да ги ползвам на компютъра. Чуват се доста добре, но са къси и ме е страх да не се скъсат.. Та с тези удължители звукът разваля ли се? Сърби ме джоба за нови :D.

Можете ли да ми предложите такъв удължител ? Поздрави !  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гост

Добър ден! Имам едни слушалки от телефон самсунг искам да ги ползвам на компютъра. Чуват се доста добре, но са къси и ме е страх да не се скъсат.. Та с тези удължители звукът разваля ли се? Сърби ме джоба за нови :D.

Можете ли да ми предложите такъв удължител ? Поздрави !  

Ще посочиш модела на слушалките или още по- добре е куплунгът с който се присъединяват на телефона. Слушалки на Самсунг много и с най- различни накрайници.Поне за това не се ли досети? Де да знаем ти с какви разполагаш, че да те и съветваме.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще посочиш модела на слушалките или още по- добре е куплунгът с който се присъединяват на телефона. Слушалки на Самсунг много и с най- различни накрайници.Поне за това не се ли досети? Де да знаем ти с какви разполагаш, че да те и съветваме.

Ох не знам какъв е модела, подарък са ми а не пазя и кутийката. Ще дам снимки : http://postimg.org/gallery/2jotn38mc/    Жака е 3.5мм  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В общи линии ти трябва кабел 3.5 мъжко към 3.5 женско 2 м,ако слушалките ти са с 3.5 мм жак.Ако купиш евтин кабел (от технотата)-проблем,рано или късно трябва да го отвориш и запоиш наново,другият вариант-отиваш в специализиран магазин,взимаш кабел и накрайници,правиш си го и си канап.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В общи линии ти трябва кабел 3.5 мъжко към 3.5 женско 2 м,ако слушалките ти са с 3.5 мм жак.Ако купиш евтин кабел (от технотата)-проблем,рано или късно трябва да го отвориш и запоиш наново,другият вариант-отиваш в специализиран магазин,взимаш кабел и накрайници,правиш си го и си канап.

Ако може да ми кажеш какви кабел и накрайници ? тук има такъв магазин за аудио техника! И ако може някакво клипче и ли тема в форум как става, че не съм наясно или в какъв сервиз да ги занеса да ми го направят?  Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

При вашият случай съвсем спокойно може да се направи както е описал колегата в горният над моя пост.в самият край на поста. Има всичко по магазините и ако не можете да боравите добре с поялника, нека ви го направи някой, който умее това. Когато си купувате жаковете /мъжки и женски/, гледайте последните да може да се разглобяват или развива корпусът им от самият жак. Има такива и метални, което е за предпочитане. 

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи ми трябват мъжки и женски жак 3.5мм метални и да могат да се разглобяват? + кабел, но какъв стерео или? какъв да кажа на продавача? Ще помоля в някой сервиз да ми го запоят! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ох не знам какъв е модела, подарък са ми а не пазя и кутийката. Ще дам снимки : http://postimg.org/gallery/2jotn38mc/    Жака е 3.5мм  

Това ми приличат на слушалки за ipod, а не за Samsung. Жака им е с четири извода, защото имат опция за увеличаване

и намаляване на звукът от допълнителния "контролер".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да,много по-добре е да посети тези,но да не купува готов китайски буклук,който ще му бръжди и прекъсва,а да си го направи.

Как става-поялник,двужилен кабел с два цвята,за да не се омотаеш,накрайници мъжко и женско и като отвориш накрайниците ще видиш къде да запоиш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Най добре е да ти го направи човек, който добре разбира от това. Няма нищо сложно. Важно е да направиш захващането на кабела така, че последният да не се скъса от спойките. Tой трябва и да е "ширмован" Това ще помогне за по здравото закрепване на кабела с куплунзите. А куплунзите, разбира се, че трябва да са стерео. Oбърни внимание и на поста на "ieenso"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това ми приличат на слушалки за ipod, а не за Samsung. Жака им е с четири извода, защото имат опция за увеличаване

и намаляване на звукът от допълнителния "контролер".

Аз ги ползвам на самсунг и се чуват като оригиналните на брат ми, може и да са не съм сигурен! Да жака е с 4 извода, ще имали проблем с удължителя заради тези 4 извода?  

А да ми предложите някъде от интернет да си закупя тези чудеса? Благодаря! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре де , само аз ли видях едни скапани слушалки с микрофон , които стават само за телефония и нищо друго :no-no:

Едни слушалки от 10 лева ще свирят доста по добре :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Аз ги ползвам на самсунг и се чуват като оригиналните на брат ми, може и да са не съм сигурен! Да жака е с 4 извода, ще имали проблем с удължителя заради тези 4 извода?  

А да ми предложите някъде от интернет да си закупя тези чудеса? Благодаря! 

Няма да има при положение, че всичко е направено както трябва. А при наличие на разбираш човек, е много лесно да се проследи кой кабел къде точно трябва да се запои. Това ми е съвета и мисля, че темата е приключена, поне за мен. Весели новогодишни празници Ви желая!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре де , само аз ли видях едни скапани слушалки с микрофон , които стават само за телефония и нищо друго :no-no:

Едни слушалки от 10 лева ще свирят доста по добре :)

За мен не са скапани свирят си доста добре! Всеки си има мнение :D А удължителят ще го ползвам и за други все пак обичам да лежа докато гледам филмчета на компютъра а няма да местя щайгата само! :s 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.