Премини към съдържанието
elshaarawy92

Кое да си купя PS3 или PS4

Препоръчан отговор

Здравейте!

Наскопо реших да си купя PlayStation 3. Но чух, че и са изкарали на пазара PlayStation 4. Сега не мога да реша кое да си купя. Защото може и да спрат да правят игри за PlayStation 3. Аз ще си купя втора ръка нещо до 300-350 лева. Затова ви моля за съвет, ако може да ми помогнете ще съм ви благодарен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Купи си нова PS3 - ще спестиш стотина лева с тая старата конзола ама ще е без гаранция, а може и да е банната и да не можеш с нея да играеш онлайн.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Идната година ще излизат игри и за 3 но по-добре пс4.29 януари е обявената от сони дата на доставка за България ако ти се чака.Втора ръка пс4 вероятно трудно ще се намери.

Редактирано от Nyarlathotep (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Втора ръка PS4 се намират ама на цени от 1000 лева нагоре, по-евтино е да изчака още един месец, а и общо взето за PS4 не виждам кой знае колко игри заслужаващи си да дадеш 800 лева за конзолата + още по 120 лева на игра.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За колко най-евтино ще мога да намеря PlayStation 3. Защото не ми се дават много пари и търся евтина конзола, но да е добра.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тепърва ще видим игрите заслужаващи си пс4.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За колко най-евтино ще мога да намеря PlayStation 3. Защото не ми се дават много пари и търся евтина конзола, но да е добра.

Тя една игра ти струва от 80 до 100 лева. Като не ти се дават много пари въобще не си взимай конзола.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми прати линк към хубава конзола на добра цена. Между 300-400 лева може да е най-много.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми прати линк към хубава конзола на добра цена. Между 300-400 лева може да е най-много.

С хард и две игри.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за изпратения линк, но имах предвид PlayStation 3.

Ще чакаш да излезе в България PS4. Тогава най-вероятно ще паднат цените на PS3 във адекватни граници.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На въпроса кое да купя, отговорът е доста лесен - за което имаш пари :) Но за да спестиш такива си купи PS3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, мисля да си взема пс4 от виваком за 30 лева месечно на лизинг за 2 години.Вие какво мислите , струва ли си като нямам пари за игрите ?

Искам да играя мултиплеър.Има ли хак за multiplayer за пс4?Благодаря на отзовалите се.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, мисля да си взема пс4 от виваком за 30 лева месечно на лизинг за 2 години.Вие какво мислите , струва ли си като нямам пари за игрите ?

Искам да играя мултиплеър.Има ли хак за multiplayer за пс4?Благодаря на отзовалите се.

Относно въпроса ти - не.

И за теб важи същото:

Тя една игра ти струва от 80 до 100 лева. Като не ти се дават много пари въобще не си взимай конзола.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

4ката превъзхожда 3ката по всеки 1 показател в хардуерно отношение, но има малко игри за нея излезли и мисля че за в момента няма игра за 4 под 80 кинта. При 3ката е съвсем различно за нея можеш да си намериш повече от 500 заглавия само на бългърския пазар . Пазара на игри 2ра ръка за 3ка е още по голям.МОЙТО МНЕНИЕ Е СЛЕДНОТО, КОЙТО ИМА ОЛЕД ТЕЛЕВИЗОР МОЖЕ ДА МИСЛИ ЗА 4КА А ТАКИВА КАТО МЕН С full HD ТРЯБВА ДА СЕ ЗАДОВОЛИМ С 3КАТА

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.