Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте. Преди няколко дена си свързвах компа към телевизора без проблем. Вчера обаче, нещо картината започва да се разваля и стана на сини черти целия еркан и дори не ми показваше абсолютно нищо след това. Свързах ги и с HDMI кабел и с онзи, които свързва компютъра и монитора, но пак същото. Интересното е, че това става само с телевизора, а на другия монитор всичко си е ок. Телевизорът ми е Toshiba, а видео картата NVIDIA.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Айде, пак отначало ,защото нищо не се разбира.

С какъв кабел/ли се свързва/т, модела на TV, и на двата монитора.

Свързвате ли компютъра с телевизора, при изключен компютър и телевизор? Защото това е правилото. Ако не искате да повредите нещо.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нали си пише с какъв кабел се свързва? С HDMI кабел, модела на телевизора Тoshiba 40L7335D, а на монитора Samsung syncmaster 740n.Свързвам ги при изключен компютър и включен телевизор и както написах, всичко си беше ок, но преди няколко дена надписите, които се появят при включване на компютъра започнаха да стават на сини черти, а след това нищо. Просто син екран. Когато го включа към монитора си се оправя.

Редактирано от sprung (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Свързах ги и с HDMI кабел и с онзи, които свързва компютъра и монитора, но пак същото.

Toва означава ли,че си свързал ТВ-то първо с HDMI ,после с VGA кабела и пак е същото?Ако е така телевизора се е повредил.Съдя от това ,че с друг монитор проблем няма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте аз имам друг проблем.

3d-о нещо се бъгна. Нали има настройка на 3д за ляво,дясно и за горе,долу. На горе,долу като включа опцията и някак виждам 3 ивици и само с 1 око виждам 3д-о. Незнам дали ме разбрахте.  Надявам се да може да ми помогнете

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тия турски телевизори дето ги купувате нямат ли си упътване и гаранционен сервиз? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тия турски телевизори дето ги купувате нямат ли си упътване и гаранционен сервиз? 

На турски е ;д

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от tishkoz
      Здравейте! Имам следния въпрос към вас.. Как да свържа домашното си кино към телевизора(трябва ми единствено и само да изкарам звук)!Ще покажа снимки на входове и изходи на двете неща 
      П.с телевизора няма 3.5мм букса за слушалки
      Дом.кино Panasonic SA-PT160 http://prikachi.com/images.php?images/779/9457779J.jpg 
      ТВ-LG43uj620v- http://prikachi.com/images.php?images/780/9457780P.jpg
    • от plamenkolev1984
      Здравейте! Закупих си тв сони 55xe9305 преди 4 месеца. От около месец започна да прави следния проблем. През няколко дни не успявам да включа телевизора, нито от дистанционното, нито от копчето на самия телевизор. Проблема се оправя като изключа от кабела. След това при включването му, се изписва за секунди някаква грешка от сорта на С++ error. Буквално е за секунда и не успявам да прочета цялата грешка. Ако някой може да ми помогне, ще съм много благодарен!
    • от bumblebee
      Привет пичове, пак опрях до Вас   Преди година благодарение на Вас поръчах на един приятел геймърска конфигурация, с която направо отрепа рибата... ето я и темата https://www.kaldata.com/forums/topic/260578-нова-конфигурация-до-3000-лв/?tab=comments#comment-3615688 Товага избрах конфигурацията на Mariyan Raynov и не съжалявам.
      Време е и за мен да сменя стария компютър, който вече кара 8-ма година, за нещо по-добро. Цената на конфигурацията е трудно да я кажа, но ще кажа като изисквания какво имам и какво съм си харесал, а оттам нататък сте Вие
      Компютъра ще се ползва геймин и от време на време видеообработка. Играта на която играя в момента е Overwatch, а по-нататък ще пробвам сигурно и Anthem (която не е излязла все още). Видеобработка правя на Movavi, не е нщо сериозно просто си сглобявам клипчета, които на сегашната система чакам по 4 часа, за да ги направи......
      Като за начало - компютъра искам да е тих. Мразя нещо да ми Вие, бучи и тн. защото понякога не го спирам, а спя в същата стая. 
      Искам компютъра да е с най-новите излезли компоненти.
      Нещо много важно - видеокартата ще ми бъде подарена, все още не се знае каква ще е, но най-вероятно ето тази http://nikem-bg.net/computer-components/ASUS-R9-290-DC2-4GD5/
      Ако има някаква промяна с нея ще Ви кажа, но определено ще е някаква Radeon серия.
      АМД фен съм, така че отиваме на Ryzen 2700x  Сигурно ще си поиграя и малко с клок, надявам се с Ваша помощ, но това е по-нататък.
      Дъно - не знам   може би от ROG серията?
      Рам - поне 16 гб
      Кутия - http://nikem-bg.net/computer-components/be-quiet!-DARK-BASE-PRO-900-Silver-BGW12/picture.html  ако не става, винаги съм отворен за други предложения (предполагам FD)
      Захранване - be quite! да се съобрази, че ще се клоква процесор, евентуално
      SSD - държа на 2 SSD-та. 1 - нещо около 120 гб за операционната система - бързичко, и едно поне 500 гб (Samsung или?)
      Охладител за процесора - може би този http://nikem-bg.net/computer-components/be-quiet!-DARK-ROCK-PRO-4-BK022/
      Вентилатори - в случай, че изберем друга кутия нещо на be quite отново
      Монитор - AOC AG322QCX мисля да си купувам този, но търпи промяна - Вие кажете дали става. Искам да изпробвам това прословуто freesync.  

• от bomar00
      Здравейте предварително се извинявам ако темата е в грешния раздел. Продавам частите си за компютър и се чудя в какво да сложа Рам памета, дънната платка и процесора ? Много ще съм ви благодарен ако ми отговорите.
    • от Xristis Games
      Здравейте,
      Имам следния проблем. Компютъра ми е старичак, но постоянно добавям някоя част за да се подобри и преди седмица си купих процесор. Първият процесор с който е купен компютъра беше Intel Pentium 4 (HT 640) и му взех Intel core 2 duo E8400 и реших да го сложа, но след като го сложих и нямах картина и перките на компютъра се въртяха много силно. По интересувах се и едно момче ми каза, че дъното не ми поддържа FSBto което в случая е 1333мхз. Сложох на другия ден един друг процесор който е Pentium E5700, но с FSB 800мхз и пак не подкарва картина ...      Като си върна стария процесор и всичко си тръгва... От какво може да е това? (Биос ъпдейт? Ново дъно?) Благодаря предварително!
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.