Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте. Преди няколко дена си свързвах компа към телевизора без проблем. Вчера обаче, нещо картината започва да се разваля и стана на сини черти целия еркан и дори не ми показваше абсолютно нищо след това. Свързах ги и с HDMI кабел и с онзи, които свързва компютъра и монитора, но пак същото. Интересното е, че това става само с телевизора, а на другия монитор всичко си е ок. Телевизорът ми е Toshiba, а видео картата NVIDIA.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Айде, пак отначало ,защото нищо не се разбира.

С какъв кабел/ли се свързва/т, модела на TV, и на двата монитора.

Свързвате ли компютъра с телевизора, при изключен компютър и телевизор? Защото това е правилото. Ако не искате да повредите нещо.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нали си пише с какъв кабел се свързва? С HDMI кабел, модела на телевизора Тoshiba 40L7335D, а на монитора Samsung syncmaster 740n.Свързвам ги при изключен компютър и включен телевизор и както написах, всичко си беше ок, но преди няколко дена надписите, които се появят при включване на компютъра започнаха да стават на сини черти, а след това нищо. Просто син екран. Когато го включа към монитора си се оправя.

Редактирано от sprung (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Свързах ги и с HDMI кабел и с онзи, които свързва компютъра и монитора, но пак същото.

Toва означава ли,че си свързал ТВ-то първо с HDMI ,после с VGA кабела и пак е същото?Ако е така телевизора се е повредил.Съдя от това ,че с друг монитор проблем няма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте аз имам друг проблем.

3d-о нещо се бъгна. Нали има настройка на 3д за ляво,дясно и за горе,долу. На горе,долу като включа опцията и някак виждам 3 ивици и само с 1 око виждам 3д-о. Незнам дали ме разбрахте.  Надявам се да може да ми помогнете

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тия турски телевизори дето ги купувате нямат ли си упътване и гаранционен сервиз? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тия турски телевизори дето ги купувате нямат ли си упътване и гаранционен сервиз? 

На турски е ;д

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Подобни теми

• от transcend92
      със Intel 2300 съм ядрата стигат до 65 градуса
      със един вентилатор на кутията съм 
      това става когато играя игри 
      играя Fortnite, PUBG със Nvidia - 1050ti 4gb 
      PC кутия е на Raidmax Vortex V4 404WBG
      ето и снимки

какво трябва да направя за да не стига тези температури докато играя
      имам опция за още 3 вентилатора 
      2 x 120 мм (опционален, отпред)
      1 x 120 мм (опционален, отгоре)
      ако сложа тях ще си реша ли проблема ?

• от sa6o
      Не знаех как точно да кръстя заглавието на въпроса ми за това моля да ме извините. А сега към въпроса : на настолния ми компютър съм с TP Link адаптер (тип флашка) понеже рутера ми е много далеч и не е удобно да опъна кабел и да ги свържа. Та проблема е , че в началото като почнах да го ползвам нета си беше добре , от скоро почна много да пада и да намаля скоростта. Чудех се от какво е и не намирах проблема , реших да го сложа на друго USB и пак си почна да раобти супер. От 2 дни насам пак почна да бави нета на това USB и преди малко го смених на друго (имам 6 USB-та на кутията) , на другото USB си работи идеално сега. Не знам на какво се дължи това , нещо адаптера ли прецаква USB-тата или нещо друго се случва ? Да сега на 3-тото USB , на което съм го сложил отново си работи добре , но до кога ... Иска ми се да разбера от какво е проблема , а не само да менкам USB-тата.
    • от Mario Georgiev
      Здравейте, имам проблем с телевизора. Качил съм 4k blue-ray филм на флашка, който има субтитри на няколко езика, като го пусна на компютъра мога да сменям езиците, но като го пусна на телевизора, въпреки че съм нагласил primary language да ми е на български, както и secondary ( за всеки случай), субтитрите винаги се пускат на английски. Търсих файла на българските субтитри, да го оставя само него например, но нищо не намирах, може би няма такъв, а са направо вградени във видео файла на филма, При натискане на копчето на дистанционното за субтитри пише,че те са недостъпни. Телевизорът е Sony KD-43xe7077. Ако някой може да ми помогне, ще съм много благодарен
    • от achilles_tw
      Здравейте, ще си взимам нов комютър и искам съвет от къде да го взема, от къде ще ми бъде най евтино също така помощ при избора на части. Видеокартата искам да бъде на Nvidia, а процесора на Intel. Ще го използвам предимно за игри. Искам да добавя само, че последният ми компютър беше от джар и съм много разочарован от тях имах много проблеми с конфигурацията и с тях, бяха ми сложили дори несъвместими дъно и процесор пълна идиотщина. Така че за зглобяването ако може от самия сайт от който се поръчват частите да стане или да ми дадете някакъв съвет къде да ми го зглобят, мисля че бих се справил и сам но ме е страх да не прецакам нещо! Мерси предварително колеги ! 
    • от Кристиян Кръстев
      Така извинете ме бях пускал тема тука и за ъпгрейд на моя компютър и са стигна до там че ще купувам направо нов та мисълта ми е дали ще е ок за игри на слаби графики за csgo на 1024x768 low 
      Частите 
      Дънна платка GIGABYTE H110M-S2V
      Процесор Intel Pentium G4600
      Kingston 4GB 2400MHz DDR4 CL15 DIMM HyperX FURY Black, EAN: '740617244335
      Видео карта GIGABYTE GeForce® GT 1030 OC 2GB GDDR5
      Захранване ми кажете вие което няма да каже бум и да е качествено до 70лв 
      И друго дали ще мога изобщо да вадя добри кадри с тези части на CS:GO 1024x768 low

• Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.