Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Привет, Какво ще кажете за този телевизор ? Искам да разбера има ли нещо подвеждащо в тази цена ? 3D на ниво ли ще бъде с конкурентите си ? Нищо не разбирам от телевизори, искам да знам струва ли си за цената и ще вади ли прилична картина ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако си мислиш че това псевдо 3D, зависи от дебелината на телевизора, значи още имаш в мечтите си черно-бяла Опера (CRT) за новогодишен подарък от дядо Мраз. Съответната функция няма нищо общо с дебелината на дисплея. Това не е холограма и дълбочината на образа не е истинска.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колега не ме разбра правилно, исках да питам 3D ще бъде ли поносимо, добро ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много добре те разбрах. Практически не би трябвало да има разлика от моделите на другите фирми, които са с подобна цена. Технологията на изобразяване е идентична, а в повечето случаи се използуват еднакви матрици.

Ако те е боляло глава от гледане на 3D на по-стара генерация модели - пак ще те боли.

Редактирано от sliderum (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мен ако питаш, напълно безмислено е да даваш маса пари за това нещо. Засега просто е безмислено това прословуто и смешно 3D при телевизорите. Твърде много макретинг. Пък и е 32"

Редактирано от Атанас Пачов (преглед на промените)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи няма да сгреша, ако го купя този телевизор. (Всъщност той не е за мен а за чичо)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

* Родителите трябва да наблюдават децата си, докато гледат 3D, за да са сигурни, че не изпитват дискомфорт от рода на описаните по-горе. Не се препоръчва гледане на 3D от деца под 6-годишна възраст, тъй като тяхната зрителна система все още не е напълно развита.

Това е цитат от тук. Мързеше ме да видя къде е това "по-горе" и какво пише в него.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Кока! Телевизорчето е добро за парите си. А 3D и 5H се отразява по различен начин на хората, които го гледат. Едни го приемат много добре като визия, други като мен - НЕ!Ама аз съм стар и изостанал от младите, така че не ми обръщай внимание.За телевизорите питате много, но сте забравили най важното - Не този, който ти дава консултация ще го гледа, а "чичо ти" или ти. Абе бащати има ли сестра или брат?Но телевизорчето е добро. Аз ти го казвам, а който иска да ти посочи и друг модел.И не е най важното да е ултра тънък, щото ултра дебели на Philips - няма!По технически параметри е добър и си има доста глезотийки.Не се хвърляй веднага на интернет свързаността. Не е това най важното но и него си го има.Питай , ако нещо не си разбрал.На теб ще ти хареса, но...екранчито /матрицата/ му е малка - 32 инча. Би било по-добре да е минимум 42, но и този може.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Секцията не му позволява повече :) То аз и братовчедката ще му използваме възможностите на телевизора (навих чичо да си вземе Smart за да ползвам глезотииките със Android <3 ) Ще се гледа и 3D. Значи е доста добър телевизор за парите си. :) Надявам се цветовете и картината да са добри. Разбрах, че на Skype не мога да пиша със дистанционното и трябва да се купи клавиатура, това вярно ли е ? Най-малкото дете което ще гледа 3D е на 12г. Ще се затруднява ли процесора с 2+ приложения ? 

Редактирано от VipKokata (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Секцията не му позволява повече :) То аз и братовчедката ще му използваме възможностите на телевизора (навих чичо да си вземе Smart за да ползвам глезотииките със Android <3 ) Ще се гледа и 3D. Значи е доста добър телевизор за парите си. :) Надявам се цветовете и картината да са добри. Разбрах, че на Skype не мога да пиша със дистанционното и трябва да се купи клавиатура, това вярно ли е ? Най-малкото дете което ще гледа 3D е на 12г. Ще се затруднява ли процесора с 2+ приложения ? 

Отзат напред!

Процесорчето му е слабичко за много приложения, но се справя прилично. За Дистанционното. Можеш и с него да работиш,но е много неудобно за случаи като твоя. Ще ти трябва клавиатура. За скайпа - телевизора не може да работи на скайп без камера на него. Последната трябва да е производство на Philips и е скъпа - над 100 лева. Ако си мислиш, че може със стандартна камера, много се лъжеш.За цветовете - отлични, в зависимост какво гледаш. Ако качеството на входния сигнал е на нужната висота, ще имаш и чудесна картина. Ако гледаш кабеларката, често ще имаш и "бой на негри в тъмна нощ".Аз имам два модела от тази фирма но са големи и са със всички екстри. 3D до сега не съм гледал и да ти кажа, нямам никакъв интерес към тази глупост.Прочети защо, в първият ми пост. На мен не ми понася. Умствено съм изостанал от революционните глупости на фирмите, за привличане на клиенти. Сега разбирам че трябва да се монтира и в секция. Ами нека бъде 32 инча, но след някое време, "чичката " ще почне да съжелява, че не е по- голям а след него "братчедката", та накрая и...КОКАТА!

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...То аз и братовчедката ще му използваме възможностите на телевизора (навих чичо да си вземе Smart за да ползвам глезотииките със Android <3 ) Ще се гледа и 3D. Значи е доста добър телевизор за парите си. :)

А,такаа :) натоварихте чичата с фунции , за които и хал хабер си няма Публикувано изображение

Можеше човека да си мине с едно нео да гледа новините :D Ама , така е , на чужд гръб и 100 тояги са малко :) а ти си взе блаупункт .

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При мен беше ограничен бюджета. Вие как мислите ако имах малко по-висок бюджет дали нямаше да си взема смарт ?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма го в наличност :@ Изкупиха го.

Редактирано от VipKokata (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Няма го в наличност :@ Изкупиха го.

Кока!

Да ти кажа една приказка! Такива предмети не се купуват по нова година, щото куцо и сакато е хукнало да харчи пари. Защо не го купихте преди 2-3 месеца.След нова година пак ще го намериш. Не се кахъри. Ще има едно пълнене на техномаркетите скоро, за да могат да си утикат старата техника, че напролет предстои вкарване на новите телевизори в България.Хайде, весело посрещане на новата година. Все пак си имаш свой Блаупункт /синя точка/

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В страницата на продукта, има опция да показва наличност в мрежата магазини на Техно*олис. Използувай я.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да видях я, като се прибрах от магазина. Онлайн чичо не ще, иска той да го види в магазина, ще изчака около седмица-две.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Да видях я, като се прибрах от магазина. Онлайн чичо не ще, иска той да го види в магазина, ще изчака около седмица-две.

Телевизор "on line" не се купува.Особено, ако последният е скъп модел. Трябва сам човек да го види, погледа и прецени, дали последният му е по вкуса.И не знаеш в кашона какво са ти поставили - съвсем нов или модел, стоял  една година като експонат на витрината на магазина.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аудио и  видео техника само на място в магазина. Око да види ръка да пипне  е най сигурния метод.  В интернет може да пише много неща  и  няма как  да се обновяват сайтовете на секундата за наличност в склада.

Редактирано от AlkatrazBG (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може и една разходка до най близкия град в който има магзин от същата марка.

Благодаря за съвета ! Точно на 31 ще излезем до Ловеч. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за съвета ! Точно на 31 ще излезем до Ловеч. 

Не вярвай на информацията на сайта - винаги провери по телефон за наличност и ако трябва го запази .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма никакъв смисъл да се дават пари за 3Д телевизор 32" (казвам ти го от опит).Ще се разочароваш....за 3Д трябва поне 42" за да се насладиш на ефекта.....с този размер(32") на екрана единственото което ще видиш е малко по-голяма дълбочина на картината.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма никакъв смисъл да се дават пари за 3Д телевизор 32" (казвам ти го от опит).Ще се разочароваш....за 3Д трябва поне 42" за да се насладиш на ефекта.....с този размер(32") на екрана единственото което ще видиш е малко по-голяма дълбочина на картината.

Че той нищо май не плаща за това :) то като гледам тенденцията е станало задължително , утре и GSM/ите ще са 3д :D

Едно време бяха пуснали радиоапарати стерео - а нямаше радиостанции които да излъчват стерео Публикувано изображение

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Телевизор "on line" не се купува.Особено, ако последният е скъп модел. Трябва сам човек да го види, погледа и прецени, дали последният му е по вкуса.И не знаеш в кашона какво са ти поставили - съвсем нов или модел, стоял  една година като експонат на витрината на магазина.

Ей, не ти омръзна да пишеш глупости ...

Стоки, стояли като мостра в магазин, не се изпращат на клиент при покупка онлайн! Това е неписано правило, което се спазва строго. Изключение се прави само ако няма налични запечатани бройки във веригата, и то само с изричното знание и съгласие на купувача.

Никой не би рискувал да прати уред, работил като мостра, при положение, че купувачът има право да го върне в 7-дневен срок, без обяснение.

Отделен е въпросът, че ако се опакова мострата, после трябва да се вади друг на нейното място. А това е излишен труд, и всеки гледа да си го спести.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.