Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
Wicked-

Mp3 плеър при рефреш да продължава песента

Препоръчан отговор

Има ли такъв плеър при който когато се рефрешне страницата да продължи песента от където е стигнала или да мога да задам в кода му от къде да започва песента при пускането й.

Плеъра ако може да не е Флаш а някой прост като WMP.

Редактирано от Wicked- (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

AIMP3 плеър , много по-добър от winamp. Пробвай го.  :-)  

Редактирано от RadoD1mov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има ли такъв плеър при който когато се рефрешне страницата да продължи песента от където е стигнала или да мога да задам в кода му от къде да започва песента при пускането й.

Плеъра ако може да не е Флаш а някой прост като WMP.

А от къде ще вземе информацията за това до къде е била песента?трябва постоянно да пишеш кукита в броузера

AIMP3 плеър , много по-добър от winamp. Пробвай го.  :-)  

Става дума за уеб  базиран плеар, не десктоп

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Струва ми се, че запомнянето на времето може да стане не в бисквитки, ами в local storage, а самият плеър може да е в HTML5.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Струва ми се, че запомнянето на времето може да стане не в бисквитки, ами в local storage, а самият плеър може да е в HTML5.

локално къде? как броузера ще ти разреши да пишеш на локалния диск?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

локално къде? как броузера ще ти разреши да пишеш на локалния диск?

http://en.wikipedia.org/wiki/Web_storage
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само че това е РАМ, не диск. Което е добро решение за рефреш, но не и при рестарт :) Но съм съгласен че това е добро решение :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само че това е РАМ, не диск. Което е добро решение за рефреш, но не и при рестарт :) Но съм съгласен че това е добро решение :)

Напротив, точно на диска се пази, а от браузъра зависи къде точно. Session Storage е само за сесията, да, но localStorage пази данните до изтриване или превишаване на размера (а осигурените в общия случай 5 MB не са малко за текст - key-value чифтове)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Напротив, точно на диска се пази, а от браузъра зависи къде точно.Session Storage е само за сесията, да, но localStorage пази данните до изтриване или превишаване на размера (а осигурените в общия случай 5 MB не са малко за текст - key-value чифтове)

Не, мисля пазенето на диск е по-скоро изключение, а не практика

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето прост пример със задаване и извикване на стойност в/от localStorage - при мен заработи в Opera 12, Opera 18 (базирана на Chromium), Aurora 27 (alpha версия на Firefox) след спиране на браузъра, като само Opera 12 съм настройвал изрично да ми пази информацията (т.е. другите два браузъра са с настройки по подразбиране).Да се върнем обаче към искането на автора - питаше се за запомняне на времето просто при refresh на страницата, което би заработило даже и със сесийни бисквитки (а Web Storage просто разширява възможностите в известна степен). Така и не видях обаче опит за каквото и да било, т.е. пак имаме "дайте/направете ми нещо на готово, ако може и за без пари".А аз просто дадох идея от къде може да се започне.

Редактирано от killchain (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще пробвам по този начин макар, че не разбирам много от JS :D

А ако знаете плеър при който мога да задам време от което да почва песента, ще е даже по-добре.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Подобни теми

• от Свали Музика Видео
      Излезе новата версия на програмата: X-Down Video Downloader 3.0
      X-Down Video Downloader е програма за сваляне и конвертиране на клипове от сайтове като vbox7.com, youtube.com, data.bg, facebook.com, dailymotion.com и още много други. Поддържа и еротични сайтове.
      Поддържа сваляне,конвертиране или изрязване на няколко файла едновременно.
      Възможност за сваляне на клипове от youtube с различна резолюция: hd720, 144p, 240p, 360p, 480p, 720p, 1080p, 1440p, 2160p.
      Програмата може да конвертира избрани от Вас клипове в следните изходни формати:
      - MP3 (Mpeg Audio Layer 3)
      - MP4 (Mpeg-4 Video)
      - AVI (Audio-Video Interleaved)
      - WMV (Windows Media Video)
      - MKV (Matroska Video)
      - WEBM (HTML5 Webm Video)
      - MOV (QuickTime Video)
      - FLV (Flash Video)
      - MPEG-1 (MPEG-1 Video)
      - MPEG-2 (MPEG-2 Video
      Можете да видите как се работи с програмата: https://www.youtube.com/watch?v=pa_lvIfaito
      X-Down Video Downloader можете да изтеглите от тук: Изтегли

• от Alexander Apostolov
      Здравейте, преди дни си купих китайски двоен дин универсален модел 7020g. И понеже съм смотан и реших да инсталирам уж по- нов софтуер ама уви се ппецака и сега екрана само свети без да има каквото и да е изображение. Въпроса ми е има ли как да се преинсталира това нещо (което е с WinCE) и ако да ... как ? :/  Ще питате гаранция ..но тя не важи за това мое сътворение . Поздрави.
    • от Свали Музика Видео
      X-Down Video Downloader е програма за изтегляне и конвертиране на клипове.
      Поддържа много сайтове от които можете да сваляте клипове vbox7, facebook, dailymotion, youtube, videoclip.bg и др. 
      Можете да конвертирате избран от Вас клип в следните формати : 
      - MP3 (Mpeg Audio Layer 3)
      - MP4 (Mpeg-4 Video)
      - AVI (Audio-Video Interleaved)
      - WMV (Windows Media Video)
      - MKV (Matroska Video)
      - WEBM (HTML5 Webm Video)
      - MOV (QuickTime Video)
      - FLV (Flash Video)
      - MPEG-1 (MPEG-1 Video)
      - MPEG-2 (MPEG-2 Video
      Линк за изтегляне: X-Down Video Downloader 2.0
    • от FoxterBG
      Добър ден. Взех си MP3 player, но като го включа  в компютъра и се опитам да сложа песен спира да работи, или ако нищо друг. не правя пак се изключва ?
      Преди това ме пита http://prntscr.com/esbica цъкам първото (ако цъкна 2-рото се изключва след 1/2 минути). После ми се показва http://prnt.sc/esbiwg и цъкам ОК и се покзва http://prntscr.com/esbjki опитвах и по отделно, но ми излиза http://prntscr.com/esbjki и нищо друго. Ако някой може да ми помогне ще съм много благодарен.
      Благодаря предварително
    • от cybercop
      Инсталирах gnome-mpv за да го тествам. Плеъра се оказа добър, каквито са в момента и почти всички. Проблемът е, че графични интерфейс е проста кутийка само с бутони за управление. Няма опции за настройки, добавяне на субтитри и т.н. Вместо настройките в вкарана опция да се внесе конфигурационен файл за MPV.
      Моля, ако някой ползва този плеър да ми прикачи потребителската конфигурация на MPV (предполагам, че е в папка .config) за да го редактирам при нужда. Засега, единствената промяна, която трябва да направя е да сменя кодировката на субтитрите с 1251.
      Благодаря предварително за съдействието !
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.