Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте!

С две думи:

Компа едвам рабти и като го натварих мало с една програма ми блокваше, така какт работи излизат малко червени като ивици и блокира. Като го рествам, кат зарежда уина сякаш като ивици, черти ги няма, сеедно мрежовито излиза, и после излиза синия познат екран с бели надписи. 20 преинсталации, като го натоварих малко и.... пак същото.

Разглобих го целия, сглобх го, обърках нещо, не включваше, дадох го на специалист лекар, няква батерия изгоря 20лв. Днес взех компа и пак същото, като гледам някй клип и пак така.

Мислих, че е от видеокартата, с един познат електротехник сменихме перката и от 70 гр. целзйй с еверест сега е на 40 БЕЗ НАТОВАРВАНЕ.

Сега излиза, че не е от там. Моля, покогнете, пиша от лаптопа. Като си почине и вкючи ще снимам инфото от там.

МОЛЯ, ПОМОГНЕТЕЕЕЕЕЕ!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разглобих го целия, сглобх го, обърках нещо, не включваше, дадох го на специалист лекар, няква батерия изгоря 20лв. Днес взех компа и пак същото, като гледам някй клип и пак така.

Ся го върни на "специалиста" и да си обравя бакиите!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. Каква е тази изгоряла батерия за 20 лева?

2. Това, че си сменил вентилатора на видеокартата не значи, че не си я съсипал, след като е прегрявана многократно. Вероятно затова и компютъра се е гасил.

3. Не го носи на този "специалист" ами си намери свестен сервиз, където да направят една пълна диагностика на машината.

И още нещо. КОМПЮТЪР НЕ ГАСНЕ поради проблем с Windows.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ся го върни на "специалиста" и да си обравя бакиите!

Той си включва вече, но първоначалния прбоблем с пренатоварването си остава.

П.п. изчаках 30 мин. и нищо, няма промяна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Той си включва вече, но първоначалния прбоблем с пренатоварването си остава.

Демек пак нищо!От Калдата няма как да ти го оправят.Варианта на Emokostov за сервиза е раузмно решение, въпреки че ако съм аз бих потърсил сметка на "специалиста".Много им лесен живота така - взимат парите, нищо не правят или по-лошо осер*т нещата и кой от къде е.Няма как да стане!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. Каква е тази изгоряла батерия за 20 лева?

2. Това, че си сменил вентилатора на видеокартата не значи, че не си я съсипал, след като е прегрявана многократно. Вероятно затова и компютъра се е гасил.

3. Не го носи на този "специалист" ами си намери свестен сервиз, където да направят една пълна диагностика на машината.

И още нещо. КОМПЮТЪР НЕ ГАСНЕ поради проблем с Windows.

Здр на теб, тр0дн0 п1са с тая клавят0ра на лап0па, не м1 п1схе АНД, 0, о,,уъ,и,п,ш, кат0 г0 п1тах дал тва мже да се прав, каза, че немже. 1 мен ме съмнява нещ, ама...

Нз някакв нещ згря 1 г0 смен1 1 вкл10чва вече.

За в1де0картата нз.

Какв000 да паавяяяяяяяяя

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здр на теб, тр0дн0 п1са с тая клавят0ра на лап0па, не м1 п1схе АНД, 0, о,,уъ,и,п,ш, кат0 г0 п1тах дал тва мже да се прав, каза, че немже. 1 мен ме съмнява нещ, ама...

За в1де0картата нз.

Какв000 да паавяяяяяяяяя

Е аз ти написах какво трябва да направиш. Носиш го в сервиз, където наистина знаят за какво става на въпрос. Предполагам, че видеокартата си е заминала.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За в1де0картата нз.

Какв000 да паавяяяяяяяяя

Ти по-неграмотно не можа ли да пишеш.? Слепец, ще пише по добре от теб. Я си редактирай поста.!!! 

Редактирано от Малкия стар войник (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти по-неграмотно не можа ли да пишеш.? Слепец, ще пише по добре от теб. Я си редактирай поста.!!! 

Не се заяждай, клега, на лап. клаватрата не бачка...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Темата просто е изчерпана!!!Сервиз или обратно при ония с кривите ръце, това е.Следващия път бъди по-внимателен при кого го оставяш.

Редактирано от luckyboy (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не се заяжда, просто не е прочел, по-горния пост. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Никой не се заяжда, но можеш по-добре да пишеш.!!! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Никой не се заяжда, но можеш по-добре да пишеш.!!! 

М0га, н0 с екранната клавятра 2 часа не м се занмава, нал се сещасх,

Благдаря на вс1чк, хра, чдесн сте. Калдата фрм 1 храта в нег са нмер 1.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ивици след натоварване и след включване ? Случайно да караш с NVIDIA GT 8xxx ?

Както и да е, видеото ти е заминало. Ще трябва смяна.

Ооо, ма то "компютърът" за който разправяше бил лаптоп. Все тая - видеото/чипсета си заминава.

Редактирано от Атанас Пачов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ивици след натоварване и след включване ? Случайно да караш с NVIDIA GT 8xxx ?

Както и да е, видеото ти е заминало. Ще трябва смяна.

Ооо, ма то "компютърът" за който разправяше бил лаптоп. Все тая - видеотоааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажи си марката на лаптопа. На гърба на капака има тази информация. Включи си виртуалната клавиатура от Windows, щом на лаптопа не работи, за да може да разберем какво си написал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажи си марката на лаптопа. На гърба на капака има тази информация. Включи си виртуалната клавиатура от Windows, щом на лаптопа не работи, за да може да разберем какво си написал.

Добре, ама кво те интересува ? И като ти ги каже кво ? Какви насоки ще му дадеш ? То си личи от километри, че видеото//каквото и да е то -  си заминава...

С-Е-Р-В-И-З. BGA reball не е ясно доколко време ще живее, а и съм сигурен, че чипът е поен на дъното.

Редактирано от Атанас Пачов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре, ама кво те интересува ? И като ти ги каже кво ? Какви насоки ще му дадеш ? То си личи от километри, че видеото//каквото и да е то -  си заминава...

С-Е-Р-В-И-З. BGA reball не е ясно доколко време ще живее, а и съм сигурен, че чипът е поен на дъното.

Съгласен съм с теб, но темата трябва да е добре подредена, за да може после друг, който я чете да му е полезна. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прегряване --> видео картата ---> чипсета ---> контейнер ---> магазин ---> нов лаптоп ---> happy .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прегряване --> видео картата ---> чипсета ---> контейнер ---> магазин ---> нов лаптоп ---> happy .

Да, малко е грубо колега, но е съвсем вярно и точно! Само да не стане затворен кръг, че тогава вече си е сериозен проблем.

Редактирано от Emokostov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От тази тема лично аз не разбрах нищо , с изключение на това че някой му станало нещо на машината и някакъв нещо му правил , после друг и в резултат пак от начало . Автора с някакви мъки е написал за някакво "пренатоварване " Как го прецени това нещо ? Съветите да се занесе в сервиз са повече от удачни в този случай . Като се замисля , то и поне някакви 100 и нагоре лева ще се дават , но поне да има резултат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колега :ph34r:  случайно да ти е известно че и в Windows,и в Linux има virtual keyboard? :wink12:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

0ф айде ст1га, ееее. !мам 1 лапт0п 1 к0мп, к0мпа не бачка. На лапт0па клавят))рата същ0.

Да, малко е грубо колега, но е съвсем вярно и точно! Само да не стане затворен кръг, че тогава вече си е сериозен проблем.

П1ч0ве, 0бяснете к;в0 е т0ва ч1псет, че не знам,..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

П1ч0ве, 0бяснете к;в0 е т0ва ч1псет, че не знам,..

http://www.computers.bg/chipsetite_i_tqhnata_rolq_v_arhitekturata_na_dynna.html

Това ми се стори най-добре и най-елементарна статия като за тебе. 

Ако и от това не можеш да разбереш нищо, тогава ще се опитам аз да ти го обясня, но първо си дай малко зор де !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей!

Имаш проблем с клавиатурата ОК не че те извинява нооо те оправдава до някъде.

Макар че ако аз имах нужда от помощ щях да намеря вариант и да обясня проблема си възможно най-ясно.

Мъка е да ти се четат писанията освен че са със заместени букви и липсващи такива са и неясно написани налага се да ти вадим информация с ченгел.

По проблема.

Вероятно причината е във видео картата. За да ти се помогне прегледай хардуерния раздел прочети важните теми и си задай въпроса както трябва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.