Премини към съдържанието
insiper

Помощ за приятел-бюджет 1200лв, моля за съвет за конфигурация

Препоръчан отговор

Вие ми сглобихте на мен и на един приятел.Разбраха и другите момчета на единият компа му е на 8години и иска да го смени с нов.Бюджет 1200лв И му се иска да вмъкнете 4ядрен процесор 8рам и карта MSI R9 270X HAWK 2G-Благодаря

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Смени си заглавието на темата, за да не бъде изтрита. Не знам дали сега колегите от HardWare Team са на линия, но утре със сигурност ще имаш предложения. Във форума има доста теми по твоето искане, така че ако имаш желание и време може да ги прегледаш.

Редактирано от Emokostov (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ето едно предложение с 4 ядрен i5 процесор, 8GB RAM, 1,5 TB хард и видео карта аналог на исканата от вас. Бюджета е надвишен с 50 лв., но ако са проблем може да се вземе по евтин процесор на 3,00 GHz вместо на 3,20.

BB код:

Обща стойност - 1 250.92 лв. с ДДС

Поздрави!
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вие ми сглобихте на мен и на един приятел.Разбраха и другите момчета на единият компа му е на 8години и иска да го смени с нов.Бюджет 1200лв И му се иска да вмъкнете 4ядрен процесор 8рам и карта MSI R9 270X HAWK 2G-Благодаря

Е като е на 8 години,поне кутията не можели да се ползва?

Иначе,ето моето предложение.

Количка

Обща стойност - 817.47 лв. с ДДС

Плюс 

Gigabyte nVidia GeForce GTX760, 2048MB, GDDR5, 256bit, DVI, HDMI, PCI-E  431,19 лв с безплатна доставка.

Или общо към 1249 лв.Като за доставката от Ник*м ще трябват 25-30 лв.

Ако може да се спести от кутията,ще се влезе точно в бюджета.

Добро дъно,рам със стегнати латенции.Чудесен процесор.Хард-диск с 3 години гаранция,бърз и тих.Захранване с 5 години гаранция.Видеокартата за мен е най-добрата откъм цена-производителност.

Редактирано от onogondur (преглед на промените)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Каза че кутията е толко зле и не може да се ползма

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако реши да взема моята конфигурация,може да мине само с една плочка рам.И ще се вмъкне в бюджета.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажи на приятеля си да влезе и да прочете темите за нови конфигурации ако може да чете .

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предложението на Ono e отлично,но трябва да побърза за картата,че днес е 430,но утре може да е 530 лв при румънците,както GX 450 може да му дойде малко шумничко с тая карта,но не е дерт,пък и може да го замени с малко по-скъпото Rider 550,но още повече ще се прехвърли бюджета.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
BB код:
Gainward GTX760 2GB GDDR5 426018336-3002 или тази от емаг

Обща стойност - 1 224.74 лв. с ДДС
Редактирано от mrazqmakaroni (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.