Премини към съдържанието
totkov

Има ли нужда от външна USB аудио карта.

Препоръчан отговор

Здравейте, искам да Ви попитам дали имам нужда от втора аудио карта за да мога да слушам на слушалките нещо, а но колоните да върви друго. Тъй като съм почти сигурен че ще ми трябва външно аудио направо съм си харесал тази или тази. Какво е мнението Ви по въпроса. Бюджетът е минимален, а очакванията просто да вади звук. Ще я ползвам на лаптопа от подписа ми. Идеята е като се правя на DJ и тормозя комшиите със колоните, да мога да чуя част от друга песен на слушалките за да ги миксирам в точният момент.

Благодаря предварително на всички. Поздрави и весело посрещане на новата година.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти по-добре помисли за слуха и ушите си. Иначе може да изкарваш различен звук от двете звукови карти. Колкото до качеството от такава звукова карта не очаквай много.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е лошо като идея,по принцип става,обаче както Емо Костов подчертава,качеството е колкото да не е без хич.Само гледай да не ядосаш някой комшия-кибритлия и чакмаклия,че ни звукова карта,ами и колони ще фърчат фъф фъздуа ......

Редактирано от DrHAUZ (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам дали може и по двете да върви звука :( нали избираш от коя да изкарва звука .

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

До колкото разбрах от една стара тема във форума си избираш коя програма с кой карта да върви.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

До колкото разбрах от една стара тема във форума си избираш коя програма с кой карта да върви.

Възможно е - не съм си играл :D

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да със VirtualDJ се получава, но не съм сигурен с обикновенни плеъри. Аз съм така- от лаптопа от неговата си звукова карта изкарва звука за усилвателя, а през тази външната за слушалките си настройваш- можеш само лява или дясна „ръка“ и сплит.

Редактирано от rado99 (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да със VirtualDJ се получава, но не съм сигурен с обикновенни плеъри. Аз съм така- от лаптопа от неговата си звукова карта изкарва звука за усилвателя, а през тази външната за слушалките си настройваш- можеш само лява или дясна „ръка“ и сплит.

Точно такава е идеята. Използвам VirtualDJ. Значи казвате че ще стане?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може и десет звукови карти да сложиш и от всяка да изкараш отделен аудио поток.

Преди години така озвучавах с един компютър няколко отделни зали

Въпрос на плеар и елементарни настройки. 

Преди два три дена опитах да пусна два филма и да разделя картината и звука между лаптопа и телевизора и се получи.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точно такава е идеята. Използвам VirtualDJ. Значи казвате че ще стане?

Да точно така, но са необхидими допълнителни настройки. След като се снабдите с такава като отиде на Config-Sound Setup и на Audio output избирате Headphones.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.