Премини към съдържанието
feweR

Може ли да ми помогнете с една задача на C

Препоръчан отговор

Здравейте от скоро се занимавам със C и имам проблем може ли да ми напишете source кода на тази програма:

Напишете програма, която въвежда цяло число N и определя колко нечетни цифри участват в записа му.

Ще съм ви много благодарен ако ме спасите 

Редактирано от feweR (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте от скоро се занимавам със C и имам проблем може ли да ми напишете source кода на тази програма:

Ние няма да ви напишем програма, вие трябва сам(а) да се потрудите. Ние сме готови да помагаме с идеи, проблеми...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ние няма да ви напишем програма, вие трябва сам(а) да се потрудите. Ние сме готови да помагаме с идеи, проблеми...

Бях сигурен, че ще ми отговорите така... :( наистина нямам никаква представа как се прави тази задача а това ми е курсовата работа. За пръв път е сблъсквам с този език за програмиране и в университета ни показаха само как се въвеждат и извеждат числа и от нас очакват да си направим сами курсовите работи.,. надявах се, че тук ще ми помогнете... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От какво ще ви спасим.

Погледнете тук. В четвъртия пример( с името "Example 2: Creating Odd Numbers

") натиснете да покаже кода на  "С".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бях сигурен, че ще ми отговорите така... :( наистина нямам никаква представа как се прави тази задача а това ми е курсовата работа. За пръв път е сблъсквам с този език за програмиране и в университета ни показаха само как се въвеждат и извеждат числа и от нас очакват да си направим сами курсовите работи.,. надявах се, че тук ще ми помогнете... 

За да броите нечетните цифри правите следното. Брояч=0; намирате остатъка при делене на 10, от остатъка намирате остатъка му при делене на 2. Ако е 1 увеличавате брояча. Делите целочислено на 10. Ако резултата е нула край ако не е се връщате в точката след началното нулиране на брояча

Ако и след това обяснение не можете да си напишете програмата излиза въпроса защо учите тази специалност

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От какво ще ви спасим.

Погледнете тук. В четвъртия пример( с името "Example 2: Creating Odd Numbers

") натиснете да покаже кода на  "С".

от това да си предам курсовата работа ... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

от това да си предам курсовата работа ... 

Не примера само насочва за втората част на задачата. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не примера само насочва за втората част на задачата. :)

Всичко е точно вече :) Справих се благодаря за помоща 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Фердинанд Костадинов
      Здравейте, имам задача по корпоративна политика
      Да се изясни достоверността и обективността на поднесената информация в 
      следния линк:

https://www.youtube.com/watch?v=PEfeQ2pTaK0&feature=share
      Къде ли не търсих в интернет, но не намирам почти никаква информация, която да докаже, че нещата, които този човек
      говори и споделя са истина.Трябват ми поне няколко аргумента, за да мога да изясня достоверността на поднесената информация от
      г-н Станков.
      Когато му напиша името в гугъл ми излизат съобщения, че според не знам какви закони,
      са изтрити по негово желание доста линкове, а точно те ми трябват, как бих могъл да стигна до тях и въобще
      възможно ли е да се направи от човек, който не е толкова на ти с IT сферата?
      Възможно е някои резултати да са били премахнати съгласно европейското законодателство за защита на личните данни.
      Ако някой има идея, как мога да се справя с това като цяло, моля да сподели.

• от Karttela
      Здравейте! Затруднявам се много с втората ми курсова работа по програмиране на c++. Моля някой да ми помогне понеже няма как да я направя... Ще съм много благодарен ако някой успее да ми помогне понеже тези файлове са ми пълна индия... Благодаря предварително ! Условието ще го кача като снимка!

• от 97joro
      Хора, трябва ми спешно да направя една лесна (според преподавателя) задача на free Pascal, но не съм се занимавал никога с програмиране и за това, ако може някой да помогне със задачата и малко обяснение към нея, ще съм много благодарен.
      Ето и задачата: Да се намери сумата от елементите в отделните стълбове на двумерен масив с m реда и n стълба.
    • от Калин Иванов
      Дадена е права греда с размери и натоварване според схемата. Да се намерят големите на опорните реакции в т. А и т. В
      съср. момент - 13 M,kN.m
        разстояние a,m -1
        Интензивност на раз.товар q,kN -2

Моля за помощ :):)
    • от justdoingit
      Здравейте, за съжаление изпитвам трудности с зададената ми курсна работа, стигнах до някъде и след това просто забих. Най-вече се изгубих във въвеждането на входните данни и отпечатването им. Моля помогнете ми поне за тях. Благодаря ви.
      Ето и условието на задачата:
      Да се състави програма за обработка на масива A[N,N] където данните са цели числа в интервала [-1000;1000]. Програмата да извърши следните действия:
      -отпечатване на условието на задачата.
      -отпечатване на имената на автора.
      -въвеждане на входните данни.
      -отпечатване на входните данни
      -а) да се образува едномерен масив D|N|,който се образува от всички елементи по-големи от P (P се въвежда от клавиатурата),които лежат под главния диагонал на дадения масив;
      -б) полученият масив да се сортира по големина;
      -отпечатване на получените резултати след обработка а) и след обработка б).
      Стигнах до тук:
      #include <stdio.h> #include <stdlib.h> #include <math.h> const int N=15; int n,j,i,m=0; int A[N][N],D[N]; int main() { printf("Vladislav Nikolov Hristov\n"); printf("MTF,Grupa: 19,Potok: 3,F.Nomer: 09849323\n"); printf("Da se systavi programa za obrabotka na masiva A[N,N], kadeto dannite sa celi chisla v intervala [-1000;1000]. Programata da izvyrshi slednite deistviq:\n"); printf("-otpechatvane na uslovieto na zadachata;\n"); printf("-otpechatvane na imenata na avtora na programata;\n"); printf("-vavejdane na vhodnite danni;\n"); printf("-otpechatvane na vhodnite danni;\n"); printf("a) da se obrazuva ednomeren masiv D|N|,koito se obrazuva ot vsichki elementi po-golemi ot P (P se vavejda ot klaviaturata),koito lejat pod glavniq diagonal na dadeniq masiv;\n"); printf("b) polucheniqt masiv da se sortira po golemina;\n"); printf("-otpechatvane na poluchenite rezultati sled obrabotka a) i sled obrabotka b)\n"); scanf("%d"); system("pause"); return 0; }  

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.