Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

ayra

Проблем с wi-fi връзка

Препоръчан отговор

Здравейте - имам следния проблем и се надявам тук да намеря отговор.

Компютърът ми (Dell XPS 8300, 64 bit, OS - Windows 7)  Не може да се свърже чрез WiFi с интернет.  

Свалих една програма You Tube Downloader и с него си закачих един куп боклуци - Дезинсталирах всички програми, които не познавам и са инсталирани на същата дата, както и Downloader-ра, но една не искаше да се дезинсталира, а тя ме дразнеше най-много - непрекъснато ми отваряше някакви страници и включваше разни реклами, без да съм го молила - Shopping Helper Smartbar. намерих папка с товаа има в C/Users/Current User/AppData  и я изтрих, с надеждата, че като унищожа ехе-то, което ги търси  и се обръща кум тях, dll-тата сами по себеси не биха могли да навредят, където и да се намират. 

Не знам дали това ми действие или някой друг зловреден софтуер (Касперски на няколко пъти подскочи че открил нещо, и  аз му разреших да го изтрие) е променило нещо в настройките на wiFi връзката, но от тогава нямам интернет. 

Опитах се да изтрия всички WiFi връзки и да го накарам да си ги създаде отново, но той ги помни, и настройките също.

Трябва да спомена, че всики други устройства (лаптоп, таблет, смартфони) ползват и разпознават WiFi сихнала, само компютъра не може. 

Има ли някой идея как да реша проблема?

Благодаря предварително. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Що не минеш първо през вирусологията да те по изчистят пък може и нета да тръгне .

Покрай това чистене да не си забърсала и някой драйвер ? погледни диспечера на устройствата  какво ще каже - да няма жълти удивителни .

ПП. За теглене от нета ползвам това  безплатна ама мрънка , вчера им пуснах смс 2,40 за една година :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Там си изтрила всички настройки на програми %AppData% трият се само темп файлове и др. боклуци в C:Users<User>AppDataLocalTemp*.* и темата се отнася за този раздел.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я па си ползвам приставка на Firefox машината не мрънка. Забравихте и зарязахте добрата стара Мозила за сметка Shit Web Kit на Хром и Сафари.

Инсалирате си един куп ShitWare без да четете изобщо, EULA, без дори да прегледате ривюта на сайтове като Softpedia, и подобните му даващи адекватна оценка за такъв род приложения. След това страдате и се оплаквате - всичко това говори за крайно ниското на култура, на всички тези, които извършват гореизброените от мен манипулации.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Що не минеш първо през вирусологията да те по изчистят пък може и нета да тръгне .

Покрай това чистене да не си забърсала и някой драйвер ? погледни диспечера на устройствата  какво ще каже - да няма жълти удивителни .

ПП. За теглене от нета ползвам това  безплатна ама мрънка , вчера им пуснах смс 2,40 за една година :D

jonov, благодаря за отговора, но не - нямам жълти удивителни, първо там проверих.

Това-то ще си го сваля непременно. Благодаря за линка. 2.40 не са проблем, но не съм в BG мислиш ли, че мога да пратя sms от чужбина.

За напомнянето за вирусологията благодаря - от година не съм го чистила. налага се новогодишно да го поизчистя. проблемът е че като нямам нет не мога да се свържа от там. ще се наложи да сваля през лаптопа, да пренеса файла чез флашка и да вурна резултата чрез флашка отново.

Но как иначе?

Там си изтрила всички настройки на програми %AppData% трият се само темп файлове и др. боклуци в C:Users<User>AppDataLocalTemp*.* и темата се отнася за този раздел.

Благодаря ST305,

Аз всъщност не съм изтрила цялата папка - не бих си и помислила, Само папката в нея, която носи същото име както и приложението, което не искам. нямам как да съм повредила настройките на други приложения. Темата ще я преместя, или ще я дублирам. Или най-добре да пусна нова тема там със същото заглавие и да закача линк към текущите постове?

Я па си ползвам приставка на Firefox машината не мрънка. Забравихте и зарязахте добрата стара Мозила за сметка Shit Web Kit на Хром и Сафари.

Инсалирате си един куп ShitWare без да четете изобщо, EULA, без дори да прегледате ривюта на сайтове като Softpedia, и подобните му даващи адекватна оценка за такъв род приложения. След това страдате и се оплаквате - всичко това говори за крайно ниското на култура, на всички тези, които извършват гореизброените от мен манипулации.

:(  Ако не ми се алагаше много спешно да саля едно видео, щях да направя по-детайлно проучване, но нямах време да чета - трябваше да го сваля веднага. Свалих онази програма, която ми звучеше надежна, въпреки че си давам сметка че почтии всеки free софтуер, който прави нещо с  youtube, skype или тем подобни, е заразен :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Темата ще я премести модератора не се притеснявайте. Само трябва да е докладвате.Успех и весело посрещане на новата година!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Темата ще я премести модератора не се притеснявайте. Само трябва да е докладвате.Успех и весело посрещане на новата година!

И на вас :bighat:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.