Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
zlatin21

батерия за iphone 3G- реплика

Препоръчан отговор

Здравейте!

На всички желая много готино посрещане на Новата година.

Ситуацията  е следната: имам реплика на Iphone 3G, но е с надута 

батерия. Намерих абсолютно същата , но на по-висок ампераж :(http://folote.en.alibaba.com/product/804396678-218240590/1800mah_high_capacity_Rehargeable_gb_t18287_battery_i9_1_for_i9_cell_phone.html).

Оригиналната батерия е li-ion battery 1000mah 3.7v GB/T18287.

Въпросът ми е , по-мощната батерия ше види ли сметката на апарата или може да работи нормално и с нея? 

Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!

батерия. Намерих абсолютно същата , но на по-висок ампераж :(http://folote.en.alibaba.com/product/804396678-218240590/1800mah_high_capacity_Rehargeable_gb_t18287_battery_i9_1_for_i9_cell_phone.html).

Въпросът ми е , по-мощната батерия ше види ли сметката на апарата или може да работи нормално и с нея? 

Благодаря предварително.

Нама да има никакъв проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нама да има никакъв проблем.

Благодаря , това се надявах да чуя. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Здравейте!

Благодаря предварително.

Да! Ще може и няма нищо опасно. Ще кара повече отколкото с оригиналната батерия, но и времето и на заряд ще е по-голямо, което също не е никакъв проблем. Стига последната да си пасне на мястото в телефона. И накрая. Не е било редно да си купувате реплика на  такъв телефон, а оригиналът. Но това само Вие си го решавате. Честита ви новата година!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да! Ще може и няма нищо опасно. Ще кара повече отколкото с оригиналната батерия, но и времето и на заряд ще е по-голямо, което също не е никакъв проблем. Стига последната да си пасне на мястото в телефона. И накрая. Не е било редно да си купувате реплика на  такъв телефон, а оригиналът. Но това само Вие си го решавате. Честита ви новата година!

Благодаря за уточнението. Направих добър , по моему, бартер за този телефон ,затова го взех. А иначе оригинала си е цифра.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Благодаря за уточнението. Направих добър , по моему, бартер за този телефон ,затова го взех. А иначе оригинала си е цифра.

Ами той оригинала затова си е оригинал - щото си струва паритеНа мен би бяха подарили същият модел бсолютно нов. Ако не вярваш, можеш да попитай тук izabel1. Продадох го след консултация с него само за 25 лева с резервна батерия. Това не е никакъв телефон. Не си харчи парите за неща, които на външен вид изглеждат като оригинала.Това е единственото им качество.Лично мнение.

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами той оригинала затова си е оригинал - щото си струва паритеНа мен би бяха подарили същият модел бсолютно нов. Ако не вярваш, можеш да попитай тук izabel1. Продадох го след консултация с него само за 25 лева с резервна батерия. Това не е никакъв телефон. Не си харчи парите за неща, които на външен вид изглеждат като оригинала.Това е единственото им качество.Лично мнение.

.... с резервна батерия

А дали можеш да ми кажеш откъде мога да си намеря и аз батерия?( евентуално човека, на който си го продал, може да не му е необходима втората батерия и може да вземе някой лев). В линкът , който съм посочил минималното количество за поръчка е 20бр. , а аз все пак не търгувам с такива неща , за да търся пазар.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

А дали можеш да ми кажеш откъде мога да си намеря и аз батерия?( евентуално човека, на който си го продал, може да не му е необходима втората батерия и може да вземе някой лев). В линкът , който съм посочил минималното количество за поръчка е 20бр. , а аз все пак не търгувам с такива неща , за да търся пазар.

Знам само, че на този , на който го дадох, след час го е препродал за доста повече пари. И това беше преди половин година. Съжелявам, но с тези неща не се занимавам. Не ме и интересуват. Аз исках само да те посъветвам!

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Препоръчвам ти да го продадеш и с изкараните пари да си вземеш може пак 3G, но оригинал. Работил съм с такава машина и никак не се оплаквам от нея.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Препоръчвам ти да го продадеш и с изкараните пари да си вземеш може пак 3G, но оригинал. Работил съм с такава машина и никак не се оплаквам от нея.

Честита Нова 2014г. и все пак благодаря за мнението.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.