Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Щепсел

Предложете ми таблет до 300 лв.

Препоръчан отговор

Търся таблет до 300 лева, който ще се използва предимно за игри като най-тежката ще е Real Racing 3 или нещо от сорта и сърфиране в интернет. Предпочитам да е 8" или 10", но ако предложението ми хареса ще се примиря и с 7". Много хвалби има за Asus MeMO Pad HD 7 и се чудя какво точно му е особеното? За предпочитане е таблета да има 16 gb. вградена памет, а той я има. Също трябва да има 2 камери, но нямам претенции колко добри да са. Колкото по-добри - толкова по-добре! Давайте предложения! Дочух, че Prestigio са много калпави, а имат много примамливи предложения...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За 300 лева трудно (да не кажа "невъзможно") ще се купи качествен 10-инчов модел, така че остава вариантът за 7-инчов. Според мен освен посочения Asus може да се погледне и първия Nexus 7 (пак на Asus) - поизостава като характеристики, сравнен с Nexus 7 2013, но пак е на ниво и би трябвало да се намира около тези пари даже и в България. Бих предложил и Nexus 7 2013, но той е по-скъп.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За 300 лева трудно (да не кажа "невъзможно") ще се купи качествен 10-инчов модел, така че остава вариантът за 7-инчов. Според мен освен посочения Asus може да се погледне и първия Nexus 7 (пак на Asus) - поизостава като характеристики, сравнен с Nexus 7 2013, но пак е на ниво и би трябвало да се намира около тези пари даже и в България. Бих предложил и Nexus 7 2013, но той е по-скъп.

Може ли линк към характеристиките на Nexus 7 (стария модел), защото Google ми дава само новия модел. :mad: А за Samsung Galaxy Tab 3 7.0 какво мислите?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ЦЪК  Nexus 7 е прекрасен таблет ... но не покрива съвсем изискванията ви понеже няма задна камера и слот за карта памет ... но все пак за снимки си има фотоапарати ... Asus MeMo Pad HD 7 е също прекрасен таблет ... Galaxy Tab 3 не ми се иска да го поставя между двата таблета на Asus ... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кой от двата е добър и каква е лошата част на Samsung-а?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако направим сравнение с Asus MeMo Pad HD 7 и Galaxy Tab 3 7.0 ... 

Asus а има по хубав дисплей ... по хубави камери ... по хубава батерия ... по силен процесор ... дисплея на Galaxy Tab 3 7.0 е TFT на Asus а е IPS LCD ... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това вече зависи от вашите предпочитания ... ЦЪК  ... Аз бих взел Asus MeMo Pad HD 7 ... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

СПЕШНО! Моля някой да ми каже кой е по-добрия избор: Asus MeMO Pad HD 7 или Acer Iconia A1-811? Ще се ползва главно за игри и интернет.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От тези двата - Asus-а, разбира се. 

Но на твое място сериозно бих помислил и за Samsung Galaxy Tab 3 7" - ако все още може да се намери някъде ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз питах за него, но ми казаха, че Asus-а е по-добър. Ако има още някой да казва мнение! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щепсел,отиваш в банката. регистрираш виза карта. влагаш скрома сума. поръчваш от китайски интернет магазин. преценяваш коментарите/рейтинга, следиш таймера. чакаш 20-30 дни и получаваш максимум.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какви Акрони какви глупости ... Колегата горе е предложил Galaxy Tab 3 ... хубава машинка но цената му е висока за това което предлага ... действай с MeMo Pad HD 7 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колегата горе е предложил Galaxy Tab 3 ... хубава машинка но цената му е висока за това което предлага ... 

В момента цената му е 300 лв, затова го предлагам. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лично аз не бих се доверил на китайски или корески таблет! За съжаление вече го няма на нашия пазар при Боян от DVB-BG но за 300лв. немско качество (без китайско копие) си е за предпочитане! Намерих само клипче с въпросния таблет, но има и по-нов модел, който се очаква да бъде пуснат в продажба от Боян! Ето клипчето (а таблета е EDISION EdiTab2 DVB-T/MPEG4):

http://www.youtube.com/watch?v=rkgOpvx64DU

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За сега Asus MeMO Pad HD 7 ми хвана окото най-много, но мога да си позволя и Samsung Galaxy Tab 3 7", но кой от двата е по-добър?

Нещо ми се струва твърде хубав за тази цена...

Щепсел,отиваш в банката. регистрираш виза карта. влагаш скрома сума. поръчваш от китайски интернет магазин. преценяваш коментарите/рейтинга, следиш таймера. чакаш 20-30 дни и получаваш максимум.

На китайски производства нямам много доверие...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
На китайски производства нямам много доверие...

Почвай да свикваш че като разбереш истината ...

... ми то всичко е китайско или Тайван. Ти асус да не мислиш че са от Япония ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз също съм за Asus Memo Pad 7, в ръцете си държа таблет на Samsung но имам резерви към него.Обърни се към Малкия стар войник тук във форума, той е един от първите притежатели на Asus......,знае най-добре...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От даден бюджет 300 лв.? Стана на 430 лв. вече така ли.? Я по-добре, го направи 600 лв. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Archos е сносна марка, но и този модел ми се струва компромисен - при 720p резолюция в 10 инча дисплеят ще е доста ръбест...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.