Премини към съдържанието
Щепсел

Предложете ми таблет до 300 лв.

Препоръчан отговор

Търся таблет до 300 лева, който ще се използва предимно за игри като най-тежката ще е Real Racing 3 или нещо от сорта и сърфиране в интернет. Предпочитам да е 8" или 10", но ако предложението ми хареса ще се примиря и с 7". Много хвалби има за Asus MeMO Pad HD 7 и се чудя какво точно му е особеното? За предпочитане е таблета да има 16 gb. вградена памет, а той я има. Също трябва да има 2 камери, но нямам претенции колко добри да са. Колкото по-добри - толкова по-добре! Давайте предложения! Дочух, че Prestigio са много калпави, а имат много примамливи предложения...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За 300 лева трудно (да не кажа "невъзможно") ще се купи качествен 10-инчов модел, така че остава вариантът за 7-инчов. Според мен освен посочения Asus може да се погледне и първия Nexus 7 (пак на Asus) - поизостава като характеристики, сравнен с Nexus 7 2013, но пак е на ниво и би трябвало да се намира около тези пари даже и в България. Бих предложил и Nexus 7 2013, но той е по-скъп.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За 300 лева трудно (да не кажа "невъзможно") ще се купи качествен 10-инчов модел, така че остава вариантът за 7-инчов. Според мен освен посочения Asus може да се погледне и първия Nexus 7 (пак на Asus) - поизостава като характеристики, сравнен с Nexus 7 2013, но пак е на ниво и би трябвало да се намира около тези пари даже и в България. Бих предложил и Nexus 7 2013, но той е по-скъп.

Може ли линк към характеристиките на Nexus 7 (стария модел), защото Google ми дава само новия модел. :mad: А за Samsung Galaxy Tab 3 7.0 какво мислите?

Редактирано от Щепсел (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ЦЪК  Nexus 7 е прекрасен таблет ... но не покрива съвсем изискванията ви понеже няма задна камера и слот за карта памет ... но все пак за снимки си има фотоапарати ... Asus MeMo Pad HD 7 е също прекрасен таблет ... Galaxy Tab 3 не ми се иска да го поставя между двата таблета на Asus ... 

Редактирано от s_rox9 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кой от двата е добър и каква е лошата част на Samsung-а?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако направим сравнение с Asus MeMo Pad HD 7 и Galaxy Tab 3 7.0 ... 

Asus а има по хубав дисплей ... по хубави камери ... по хубава батерия ... по силен процесор ... дисплея на Galaxy Tab 3 7.0 е TFT на Asus а е IPS LCD ... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това вече зависи от вашите предпочитания ... ЦЪК  ... Аз бих взел Asus MeMo Pad HD 7 ... 

Редактирано от s_rox9 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

СПЕШНО! Моля някой да ми каже кой е по-добрия избор: Asus MeMO Pad HD 7 или Acer Iconia A1-811? Ще се ползва главно за игри и интернет.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От тези двата - Asus-а, разбира се. 

Но на твое място сериозно бих помислил и за Samsung Galaxy Tab 3 7" - ако все още може да се намери някъде ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щепсел,отиваш в банката. регистрираш виза карта. влагаш скрома сума. поръчваш от китайски интернет магазин. преценяваш коментарите/рейтинга, следиш таймера. чакаш 20-30 дни и получаваш максимум.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какви Акрони какви глупости ... Колегата горе е предложил Galaxy Tab 3 ... хубава машинка но цената му е висока за това което предлага ... действай с MeMo Pad HD 7 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колегата горе е предложил Galaxy Tab 3 ... хубава машинка но цената му е висока за това което предлага ... 

В момента цената му е 300 лв, затова го предлагам. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лично аз не бих се доверил на китайски или корески таблет! За съжаление вече го няма на нашия пазар при Боян от DVB-BG но за 300лв. немско качество (без китайско копие) си е за предпочитане! Намерих само клипче с въпросния таблет, но има и по-нов модел, който се очаква да бъде пуснат в продажба от Боян! Ето клипчето (а таблета е EDISION EdiTab2 DVB-T/MPEG4):

http://www.youtube.com/watch?v=rkgOpvx64DU

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За сега Asus MeMO Pad HD 7 ми хвана окото най-много, но мога да си позволя и Samsung Galaxy Tab 3 7", но кой от двата е по-добър?

Нещо ми се струва твърде хубав за тази цена...

Щепсел,отиваш в банката. регистрираш виза карта. влагаш скрома сума. поръчваш от китайски интернет магазин. преценяваш коментарите/рейтинга, следиш таймера. чакаш 20-30 дни и получаваш максимум.

На китайски производства нямам много доверие...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
На китайски производства нямам много доверие...

Почвай да свикваш че като разбереш истината ...

... ми то всичко е китайско или Тайван. Ти асус да не мислиш че са от Япония ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз също съм за Asus Memo Pad 7, в ръцете си държа таблет на Samsung но имам резерви към него.Обърни се към Малкия стар войник тук във форума, той е един от първите притежатели на Asus......,знае най-добре...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От даден бюджет 300 лв.? Стана на 430 лв. вече така ли.? Я по-добре, го направи 600 лв. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Archos е сносна марка, но и този модел ми се струва компромисен - при 720p резолюция в 10 инча дисплеят ще е доста ръбест...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря! За сега си оставам на мнение, че Asus-а е най-добър! :)

Редактирано от Щепсел (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.