Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте!

Пералнята взе да не изпомпва водата и центрофугата не се включва.Спрях я източих ръчно през филтъра и намерих 20 ст.Помислих си ,че са блокирали перката и ок.След 2-3 дена пак същото.Да ама нямаше нищо във филтъра.А няколко пранета си ги изпра добре.Какво ще ме посъветвате?

Благодаря и весели празници!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако не разбираш на перални по-добре да извикаш техник, който се занимава с перални машини. При тях работата си е малко специфична и си има тънкости, които те си ги знаят.

Възможно е помпата да е задръстена или да е за смяна.

Възможно е двигателя да прави номера или по-точно кондензатора му.

Възможно е и самия програматор и той да прави проблеми.

Весело посрещане на новата година!

Остава по-малко от час.

Редактирано от ice_lion__01 (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Пералнята взе да не изпомпва водата и центрофугата не се включва.Спрях я източих ръчно през филтъра и намерих 20 ст.Помислих си ,че са блокирали перката и ок.След 2-3 дена пак същото.Да ама нямаше нищо във филтъра.А няколко пранета си ги изпра добре.Какво ще ме посъветвате?

Благодаря и весели празници!

Ако имаш такива проблеми разгледай помпата или я демонтирай и иди в някой магазин за помпи или сервиз за перални, и вземи някоя подобна, ще ти излезе около 20тина лв

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.