Премини към съдържанието
nikoladonev

Компютъра ми забива много

Препоръчан отговор

Здравейте, имам проблем с рс-то ми с Windows ХР съм и преди 2-дни ми преинсталираха компютъра, пълна преинсталация ( и в Д, обаче компютъра ми бави много появява ми се син екран с някъв надпис „да проверя в дял С: ...”.Отидох при момчето дето ми преинсталира компа и ми вика, че проблема може да е във виртуалната памет каза ми да натисна Ctrl+Alt+ Delete и така да видя откъде идва проблема. Направих го това излезна ми „Диспечър на задачите на Windows” хубаво обаче как да разбера къде е проблема? Къде точно да гледам и какво трябва да ми подскаже, че има проблем? Дали има някаква програма с която мога да разбера бях инсталирал BurninTest обаче ми показва, че всичко е наред.

П.П. инсталирах кирилизатора на инженера и от тогава ми излиза този син екран и ми забива мишката сега съм без този кирилизатор, но пак бави и ми забива мишката, гоугал хрома крашва много и също така и опитах се да кача едни снимки от джиесема на компа с юесби кабел и нищо само пише открит е нов хардуер и до там.  

1.bmp

2.bmp

3.bmp

Редактирано от nikoladonev (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами като за начало дай какво точно ти пише на синия екран.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По принцип фонетиката на инженера причинява сини екрани под XP. Аз лично бих Ви препоръчал Huku. Използвал съм я доста време и не ми е създавала проблеми.

Бавната работа на компютъра смятам, че се дължи на малкото RAM. 512MB в днешно време е едно голямо нищо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По принцип фонетиката на инженера причинява сини екрани под XP. Аз лично бих Ви препоръчал Huku. Използвал съм я доста време и не ми е създавала проблеми.

Бавната работа на компютъра смятам, че се дължи на малкото RAM. 512MB в днешно време е едно голямо нищо.

да и аз мисля, че е от инженера синия екран, понеже след като премахнах фонетиката спря да се появява. Да малко ми е Рама по финансови причини, но пък има 5-6 програмки на кръст както се казва не би трябвало да бави толкова много а в Д-ето само 2-3 филма

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.