Премини към съдържанието
stancho_75

Търся тонколони с вградена звукова карта.

Препоръчан отговор

Здравейте и Честита Нова 2014 година!

Имам нужда от малко помощ за избор на тонколони с вградена звукова карта понеже имам проблем с вградената карта. Ще се радвам да предложите модели или направо линкове към такива. Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По евтино ще е да си купите нова карта. Колони с вградени звукови карти няма а има колони с вграден усилвател в тях.  За да ви  работят колоните все от някъде трябва да идва сигнала ! Ако компютъра не предава никакъв аудио сигнал вие какво ще  чуете с  каквито и да са колони?

Редактирано от AlkatrazBG (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По евтино ще е да си купите нова карта. Колони с вградени звукови карти няма а има колони с вграден усилвател в тях.  За да ви  работят колоните все от някъде трябва да идва сигнала ! Ако компютъра не предава никакъв аудио сигнал вие какво ще  чуете с  каквито и да са колони?

Ами няма да е евтино, понеже става дума за лаптоп. Не знам как се водят, но съм ползвал такива колони, които се включват към USB порт и нямат аудио кабел.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Алкатрасе, не знам за другото, но специално тук знанията ти имат пропуски. Има тонколони с USB звукови карти. Хем си взимат захранване по USB, хем се виждат в Windows като звукова карта и имаш звук. По същият начин, по който има и USB аудио карти. Такива колонки могат да се купят и за 12-15лв.
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми кат има предложи на човека .

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Алкатрасе, не знам за другото, но специално тук знанията ти имат пропуски. Има тонколони с USB звукови карти. Хем си взимат захранване по USB, хем се виждат в Windows като звукова карта и имаш звук. По същият начин, по който има и USB аудио карти. Такива колонки могат да се купят и за 12-15лв.

simtech, би ли споменал някакви модели. Ще съм ти благодарен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами ето ти един ЦЪК Въпрос на търсене. Гледай не само захранването да им е USB, ами и звука да е към USB. Най-добре се разходи до близкият компютърен магазин и си харесай нещо за 15-20лв, не може да няма.

Редактирано от simtech (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами ето ти един ЦЪК Въпрос на търсене. Гледай не само захранването да им е USB, ами и звука да е към USB. Най-добре се разходи до близкият компютърен магазин и си харесай нещо за 15-20лв, не може да няма.

Ами ходих до Техномаркет и Технополис в нашия град и на двете места нямат. Има само такива със захранване по USB. И нищо не могат да ми кажат или предложат. Затова потърсих помощ тук.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Толкова ли не можете да си купите някаква звукова карта за 8-9 лева, ами се занимавате със USB слушалки и простотии. То едно, че не са много слушалките с USB, т.е избора е ограничен и няма да намерите хубави USB слушалки за тази цена, или поне те със сигурност, ще са по-лоши от такива с 3.5мм жак за същата цена. Другото е, че ако ги купите, ще можете да ги ползвате само на компютъра ви, което е тъпо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Толкова ли не можете да си купите някаква звукова карта за 8-9 лева, ами се занимавате със USB слушалки и простотии. То едно, че не са много слушалките с USB, т.е избора е ограничен и няма да намерите хубави USB слушалки за тази цена, или поне те със сигурност, ще са по-лоши от такива с 3.5мм жак за същата цена. Другото е, че ако ги купите, ще можете да ги ползвате само на компютъра ви, което е тъпо.

Аз така и не видях да се говори за слушалки никъде в темата...
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз така и не видях да се говори за слушалки никъде в темата...

Извинете, грешката е моя. 

Но пак препоръчвам на автора да си вземе обикновенни колони с 3.5мм жак, за да може да ги разнася и закача към каквото се сети. А пък може да си вземе някоя звукова карта за 8-9 лева щом като на неговия компютър, вградената му правила проблеми. Така по-ще си заслужава !  Пък вече като си има звукова карта, може да закача абсолютно всякакви слушалки и колони на нея. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Просто защото се накупувах достатъчно на външни звукови карти като посочените. Поработят месец-месец и половина и спойките издават багажа. Затова се ориентирах към колони с вградена карта. А пък ако някой може да предложи и някакъв модел слушалки отново с вградена карта ще съм благодарен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Просто защото се накупувах достатъчно на външни звукови карти като посочените. Поработят месец-месец и половина и спойките издават багажа. Затова се ориентирах към колони с вградена карта. А пък ако някой може да предложи и някакъв модел слушалки отново с вградена карта ще съм благодарен.

Трябвало е да търсите качествена външна USB карта, а не "китайчета" по 20 лв.

Например: Creative X-FI SURROUND 5.1 retail USB.

Ако Ви се струва много, търсете втора ръка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.