Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте от една година /точно/ имам  апарат  NOKIA E6 ,  през последния месец обаче имам проблем с някой от приложенията . Най-много държа на "Синоптик-а" ,  който си е исталиран фабрично на телефона , но от известно време не работи   " няма актуална информация" , респективно и  "притурката" на десктопа вече не се обновява. Може ли някой да каже на какво се дъжи това ?  Аз предполагам, че са били заложени някакви лицензи които са изтекли , другото ми предположение е че софтуерната версия на телефона е  111.140.0058 уж последна версия на Nokia Belle Refresh  не поддържа това приложение..за съжаление.

Телефона е купен нов  не от моб.оператор  . Снощи му възстанових  фабричните настройки с опция "възстановяване " не с  "възстановяване и изтриване , но подобрение няма. Отново приложението не работи.

Ако директно  възстановя всичко с изтриване , дали ще се върне към фабричният софтуер Anna. Moля за съвет.

ПС: сещах се за варианта да отстраня "Синоптика" и да го инсталирам наново - обаче го няма в маркета.

Интересно е също че друго приложение "Traveler" което пак го имаше качено на телефона , работи всичко без  " времето" , а в началото ми даваше репорт в 8:00АМ  за предстоящата прогноза. Него го има в маркета , но при  премахване и инсталиране наново , отново приложението работи , обаче опцията за времето пак не сработва..

Телефона е с неограничен интернет  .

Редактирано от mitaka320 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей, и аз се питам какво стана стоя синоптик. Но отговора е само един Symbian-a го закриват. Nokia вече са собственост на Microsoft. Ето един линк http://www.dnevnik.bg/tehnologii/2014/01/05/2213069_nokia_okonchatelno_se_sboguva_sus_symbian/

Редактирано от eadeswear (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.