Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
Relic_hunter

Sony Ericsson j108i Проблем с файловете

Препоръчан отговор

Здравейте. 

Имам Sony Ericsson j108i , който има прекалено много според мен излишни работи и искам да изтрия тук там (най-вече в игрите - защото са страшно много) а на мен игри на телефона не ми трябват. Обаче като опитам да изтрия някоя игра - просто няма такава опция. Някак си са защитени. Пробвах да свържа телефона с USB кабел към компютъра, но се виждат само снимки, музика, видео и някоя друга апликация. Опитах от настройките за скрити файлове и папки - но пак нищо няма. Има ли някакъв друг софтуер, специален за Sony Ericsson, който трябва да изтегля за да ми ги покаже с него и изобщо да изтрия игрите?П.С. - Направо съжалявам защо си купих точно този модел... Всички други Sony Ericsson-и са с М2 карти памет а само този се оказа, че е със micro SD, но го разбрах късно чак след като си купих 2GB карта М2...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.