Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, от доста време имам проблем при стартирането на моя компютър. Бих искал да ви задам два въпроса и ще започна с първия.Проблемът започна преди около месец поради незнайна причина. Когато включа компютъра, както следва ми се показва работния плот с иконите и започват да зареждат програмите. Проблемът е точно тук. Компютърът  ми забива и по някой път (доста често)(при 95% от стартирванията) не иска да зареди програмите. Мога да мърдам мишката, но когато се опитвам да включа на някое приложение тотално забива. Започва да зарежда и това зареждане продължава до безкрайност. След средно 3-4 рестарта от бутона за рестарт на кутията зарежда програмите и мога да започна работа на компютъра. Та въпросът ми е защо става така и може ли по някакъв начин да се оправи проблема ?А сега и вторият проблем:Ако например компютърът  се изключи в следствие на изгорял бушон или пък просто от бутона за рестарт или за включване(който се намира на  на кутията), преди да започне да зарежда Windows 7 се появява "Windows Error Recovery"  Включва се таймер от 30 секунди, след изтичането на който  се избира default опцията,която е Start windows normally от общо трите Start in safe mode и за третата не се сещам точно в момента. Проблемът е, че клавиатурата в този момент е изключена и вероятно се досещате, че трябва да чакам 30 секунди за да се избере default опцията. Комбинирано с проблема по-горе-стартирането на компютъра е доста трудна задача.....Благодаря за отделеното внимание предварително :) :) :)....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За първия проблем вероятната причина е вируси или смазана ОС.

При некоректно гасене на РСто е нормално да се появи този чек на системата за грешки, а това че не ви работи клавиатурата в това време е въпрос на настройка на биоса.

Разрешаване на USB клавиатура и мишка. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дали щайгата ще успее да издържи още 3 месеца до ъпдейт  преинсталация и т.н или трябва с ваша помощ за изчистя вирусите или ако е другият вариант да извикам някой да ми я преинсталира скоро време ?За 2-рия проблем-Не може ли някак да се махне този чек на системата за грешки или поне да ми кажете по-точно как да си активирам клавиатурата, за да мога що годе по-нормално да си стартирам компютъра. =

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.