Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравйте,

Би било чудесно ако някой помогне със следното.От време на ереме при разглеждане на някой сайт се появява този надпис This page can't  be displayed.При което натискам Fix connection problems и програмата Windows Network Diagnostics ми решава проблема чрез опцията Explore additional options.След известно време обаче пак се появава проблема или в същия сайт,или в друг.Използвам Интернет Експлорър.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравйте,

Би било чудесно ако някой помогне със следното.От време на ереме при разглеждане на някой сайт се появява този надпис This page can't  be displayed.При което натискам Fix connection problems и програмата Windows Network Diagnostics ми решава проблема чрез опцията Explore additional options.След известно време обаче пак се появава проблема или в същия сайт,или в друг.Използвам Интернет Експлорър.

А помислял ли си,че просто даденият сайт в момента не е на разположение,има някаква профилактика?Когато ти излезе това съобщение пробвал ли си да влезеш в друг сайт и отварял ли се е?

Понякога се получават подобни грешки при слаби интернет връзки,ако ползваш wi-fi със слаб сигнал може и това да е проблема но може да дадеш информация относно каква интернет връзка ползваш.Лично на мен при слаб сигнал ми прекъсва връзката понякога за секунди и ми дава същите съобщения и след това пак се свързва..

А само препоръчително бих ти предложил да смениш браузъра си,не че IE е толкова слаб колкото го описват а просто,че има доста по-добри алтернативи като Google Chrome,Mozzila Firefox,Opera...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.