Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте!

Дъното ми е Albatron K8M800-754 та искам да попитам дали тази видео карта http://jarcomputers.com/l_bg/?m=7&i=560158&t=0 ще тръгне на това дъно ... и ако не ... препоръчайте ми 1.

Става дума за игри от сорта на CS, Dota2 , League of legends, Cabal

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не можете да сложите тази карта на това дъно.Несъвместими са.Дъното поддържа карти с AGP интерфейс,и то по-точно AGP8x

Търсете си карта втора употреба най-добре.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не най-добре а задължително втора употреба. Нова в магазина няма да намери.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поразрових малко и открих това : http://shop.ilink.bg/%D0%92%D0%B8%D0%B4%D0%B5%D0%BE%D0%BA%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B0/GIGABYTE/GV-R465D2-1GI/~cn8xos/

Това става ли ? И ако не бихте ли потърсили понеже не откривам други ...  мерси предварително

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-добре се ориентирай към нова машина с вградена графика. Просто е смешно да даваш толкова пари за подобни антики освен ако не е нещо на старо за 20/30 лв.

А и освен слота трябва да се вземе предвид и захранването.

Редактирано от naruto (преглед на промените)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма смисъл да наливате толкова пари в толкова стари и залежали карти.Най-доволни ще са в магазина,че са се отървали от картата.

Потърсете из обявите,нещо втора употреба.

Друг вариант е да съберете още пари,и да смените дъно,процесор и рам.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

X1650 Pro - Пак ми се вижда скъпо но поне е три пъти по-евтина и няма да ръсиш много пари. Ще стане на дъното но трябва да знаем и захранването какво е?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

4650 е по-нова и има HDMI изход както и хардуерно ускорение. Определено е по-добър избор ако искаш да гледаш ХД видео и да свържеш съвременен телевизор.

Иначе на подобна антика каквато и видеокарта да сложиш няма да стане подходяща за игри.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Към създателя на темата ще се обърна по следният начин.

Излишно е да се слага таква карта, защото съм сигурен че процесорът към това дъно с AGP слот ( по което биме могли да преценим и годинките на машината) няма да е нищо особено даже напротив , а доколкото Cabal конкретно бих те съветвал цялостен ъпгрейд на машината даже и за минимални настройки , но поне по- гладка игра.Та да се върнем на въпроса че процесорът по всяка вероятност ще бъде bottleneck на видеокартата ( т.е. тя няма да покаже пълният си потенциал какъвто и да е той).Личен съвет щом искаш да направиш нещо по въпроса с машината си : замени я с нова , в момента AMD предлагат толкова евтини entry level геймърски решения , че просто да ти падне шапката.Просто си мисля че каквото и ново да вземеш ще ти се струва като самолет пред , това което имаш в момента.

AMD CPU Richland A4-Series X2 4000  79.42 лв.
ASROCK FM2A55M-VG3 /FM2                79.12 лв.
PC Memory Device KINGSTON HyperX DDR3 86.07 лв.

Някоя кутия+ захранване да подържат дъното нещо от порядъка на 30-50 лева 
И някой хард диск от 90 до 120 лева примерно ;

Паметта е кит Х2 за работа в двуканален режим , за подобряване производителността на вградената графика.

Редактирано от loc_dogy (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.