Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Понеже видях, че са излезли пачове за Фифа 14 исках да ги сложа, но какво се оказа ... изтеглих пачовете, разархивирах в папката на играта и до тук добре,

но пише, че след разархивиране трябва да се изтегли въпросната програма FHL-BH-Editor да се отвори и да се кликне на regenerate selected BH-File (take care of

extem files
) , но при стартирането на програмата ми изписва FHL-BH-Editor спря да работи ... линк

Какво може да се направи за да я стартира нормално ? : )

Извинявам се ако темата не е за тук. : )

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И от тук го теглих, и от сайта на moddingway и пак същата работа ..

Редактирано от Gunnera (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При мен всичко си върви без грешка от moddingway :-) Изтегли някой пач от маймунда.нед

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При мен всичко си върви без грешка от moddingway :-) Изтегли някой пач от маймунда.нед

Какво ли не съм теглил вече ... сложил съм някакъв V5 там заради крашовете дето имаше и си върви ама тоя не мога да го инсталирам заради тая програма ... не знам какво да правя.

В един друг сайт пише това: 

Attention! 
You should have installed the latest version of NET Framework & Direct X to allow the tool work properly. Като започна да ги инсталирам ми пише, че съм с по-нова версия и не мога да инсталирам точно тези не знам дали има някакво значение : )

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.