Премини към съдържанието
raziel90

отвратителен лаг на GTA Vice City

Препоръчан отговор

искам да ви се оплача от отвратителния лаг  докато играя  а би трябвало тази игра да ми върви гладко без никакво лагване/накъсване  ето и характеристика на PC

CPU:AMD Phenom II X4 965 Processor 3,40 GHz

GPU: Saphire HD5770 1GB

RAM: 8GB

странно ми е защо лагва тая игра при такъв процесор и видеокарта ?  Много ще съм благодарен ако помогнете :)

Редактирано от raziel90 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. Само тази ли игра лаги? Пробва ли с игра подобна на нея, която иска сходни параметри?

2. Играта оригинална ли е или е свалена от торент клиент?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

от торент е свалена от  замунда  играта е оригиналната без добавени модове 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

искам да ви се оплача от отвратителния лаг  докато играя  а би трябвало тази игра да ми върви гладко без никакво лагване/накъсване  ето и характеристика на PC

CPU:AMD Phenom II X4 965 Processor 3,40 GHz

GPU: Saphire HD5770 1GB

RAM: 8GB

странно ми е защо лагва тая игра при такъв процесор и видеокарта ?  Много ще съм благодарен ако помогнете :)

Защо не пробваш на 32 бита? Лично аз бях с доста мощен компютър 64-битов който играта не тръгваше и тя беше Counter Strike 1.6 . Лично за мен за игри ли е 32 бита , а другият начин е да го почистиш и виж температурите на компютъра така и виж драйвърите. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

други по тежки игри като Мortal Kombat 9 i Dirt 3  ми вървят много гладко а тая игра дето е по стара и от света  ми сече  :mad:   немога да си го обесня защо ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вместо да питаш из форумите и оправи настройките.Махни vsync,бутни малко сенките,AA махни...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.