Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, купих си 42" 3D смарт тeлевизор Sony и искам да гледам 3Д филми през усб флаш памет.Притеснението ми е едно, че 64ГБ флашка със скорост на четене 15МБ/с (по-данни на производителя) няма да може да ми подкарва филма без да сече ?Понеже нямам флашка над 8ГБ а най-малкия филм който намерих е толко и не мога да тествам, питам вас някой гледа ли така филми (говоря за 20ГБ филм) и доволен ли е ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще стане.

Едит:Най-добре използвай компа с оня специалния плеър за 3д филми (забравих как се казва, не е KMP). Свържи TV-то с компа през Display port или HDMI 1.4 кабел.  

Редактирано от danchobg (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще стане.

Едит:Най-добре използвай компа с оня специалния плеър за 3д филми (забравих как се казва, не е KMP). Свържи TV-то с компа през Display port или HDMI 1.4 кабел.  

Бих го ползвал, но компютъра е на 10 метра от телевизора.Имам и Wi-Fi но не мога да ги свържа и май ще практикувам с флашката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам 64 ГБ флашка и безпроблемно от нея гледам 3D филми с големи размери, за които говориш. Имам и други варианти, но и този е приложим,

Няма никакво сечене, скоростта е достатъчна. Ако има проблеми, то те ще са в самия файл - случва се да се попадне на калпав контейнер .mkv, но няма пълно щастие.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

то има кабели и по 20 метра. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

то има кабели и по 20 метра. 

Коридора е голям и не ми се иска кабела да минава по средата... а ако трябва да го прекарвам покрай стената, ще ми трябва доста повече.Спрял съм се на флашка. Благодаря много.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Купи си външен хард. Тая флашка ще я ползваш година и ще я убиеш :wink12:

п.п. за възпроизвеждането няма да имаш проблеми стига филмите да неса ISO

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.