Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Значи стартирам компа и ми излиза repair и  start windows normality което и да избера компa не тръгва преинсталираха ми го човек ,който винаги ми прави компютрите и досега съм нямал проблеми за това ,мисля че не е от windowsa .. държа компа на работа ,където не е много топличко ,дори си е студ може ли това да е от студа? защото като се прибрах и стартирах компа си тръгна нормално (малко по-бавно зареждаше от обикновено)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Занеси го на човека, който ти го е правил, за да го провери. Явно този път не всичко е минало както трябва.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом ви излиза явно преди когато е изключван компютъра е изключен от-раз (имам в предвид когато сте го изключили от копчето или пък ви е гаснал ток). Задайте му Normal Старт с Enter клавиш, и вижте дали ще тръгне, ако ви прави такъв номер при всяко стартиране го занесете на човека!

Редактирано от ST305 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз имах същият проблем но мисля че проблема  не е  софтуерен . Препоръчвам да му направят  тестове на РАМ и Хард диск . Нещо е по дъното

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли да дадеш снимка на това което ти излиза след като избереш repair или start windows normality

Редактирано от c0oki3 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.