Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Може ли да се инсталира Viber  на телефон Nokia N9 с MeeGo OS ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли да се инсталира Viber  на телефон Nokia N9 с MeeGo OS ?

2.3 Заглавието на темата трябва да е ясно и точно, да не е съставено единствено от главни букви и да описва максимално съдържанието на самата тема. Теми със заглавия от една дума или от рода на "Помощ!", "Имам проблем", "Спешно" и т.н. се изтриват без предупреждение.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Подобни теми

• от Safet Luman
      Здравейте искам да ви питам защо ме показва онлайн при положение че не съм влизал в приложението?
    • от Soviet Soldier
      Привет!

От доста време забелязвам изскачащи и крайно неприятни реклами ,заемащи половината лист с абонати. Опитах се да намеря из интернет информация относно това ,как да ги премахна. Пробвах ,дори да блокирам един адрес ,на принципът за премахване на рекламите в скайп ,но не се получи. За това се сетих да пиша тук ,та ако някой има представа, как да премахна тези нежелани и крайно дразнещи реклами ще се радвам да сподели. 

П.С. Забравих да спомена ,че ОС ми е Windows 8.1 ,ако това има значение. 
    • от SAKATAR
      За много години! Не знаех, че при вписване на телефонен номер, на акаунт във Viber, на няколко устройства се изтрива старата хронология… С коя програма мога да я възстановя? Предварително благодаря!
    • от Този
      Опитвам се да инсталирам десктоп версия на Viber. Стигам обаче до стъпка от която не мога да продължа:
      http://postimg.org/image/k3szwh501/
      Сканирал съм го (разшифровах до съответния линк), от тук нататък какво да правя?
    • от rusimc
      Здравейте. Вчера ъпдейтнах моята Lumia 640 до 10ката с update advisor. Всичко работи добре, освен Вайбър и скайп. 
      Описвам проблемите:
      1) Когато пусна скайп, работи нормално, докато не се логна. След като се логна се отваря за няколко секунди и се затваря сам. 
      2) Инсталирам вайбър, работи, но не намира контактите, които са в Outlook акаунта. Мога да получавам съобщения от други, но не мога да пиша, защото нямам абонатите. При всяко пускане изкарва рop-up прозорец, на който пише "Възникна грешка..." (без номер на грешка).
      При 8.1 ги нямаше тези проблеми. Използвам и двете програми и ми е кофти сега, когато не работят. 
      Искам да се извиня ако съм дублирал тема, но рових из форума и не успях да намеря отговора.
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.