Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
lamark

Проблем с звукова карта при ASUS X59SL!

Препоръчан отговор

ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА НА ВСИЧКИ!Проблемът ми е следния: Като пусна музика се чува пращене от говорителите на лаптопа. Когато сложа слушалки е същото.Въпроса ми е, драйвер или звуковата карта е заминала. Пробвах досега с нов драйвер за аудио и не става нищоБлагодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема вероятно е в аудио жака. Вероятно се е разпоил. Ще трябва да занесеш лаптопа на сервиз, за да е сигурно.

Все пак кажи с каква ОС си и откъде си свалил и инсталирал драйверите?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвайте да смените настройките,да изключите микрофона и други такива.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема вероятно е в аудио жака. Вероятно се е разпоил. Ще трябва да занесеш лаптопа на сервиз, за да е сигурно.

Все пак кажи с каква ОС си и откъде си свалил и инсталирал драйверите?

Windows 7 32 bitОт различни сайтове съм свалял драйвери и след като инсталирам драйвера, пише че вече имам най-новата версия

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А от сайта на Асус?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Windows 7 32 bitОт различни сайтове съм свалял драйвери и след като инсталирам драйвера, пише че вече имам най-новата версия

Няма различни сайтове. Ето линк от сайта на производителя. Инсталираш необходимите драйвери

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма различни сайтове. Ето линк от сайта на производителя. Инсталираш необходимите драйвери

Каква ОС да избера, след като няма windows 7 32 bit?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Каква ОС да избера, след като няма windows 7 32 bit?

Може да използваш тази програма. Тя ще намери необходимите драйвери

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На разпоената букса  никакви драйвери му не трябват а поялник ! И накрая вземи та си напиши какво ти е аудиото като марка и модел и не карай хората да гадаят.  Има официален производител на аудио чипа и там също може да  има драйвер . Пращи ти защото си изкъртил буксата а не заради драйверите.

Редактирано от AlkatrazBG (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На разпоената букса  никакви драйвери му не трябват а поялник ! И накрая вземи та си напиши какво ти е аудиото като марка и модел и не карай хората да гадаят.  Има официален производител на аудио чипа и там също може да  има драйвер . Пращи ти защото си изкъртил буксата а не заради драйверите.

Предполагам, че е така колега, но проблема може и да е заради неправилен драйвер защото в сайта на производителя няма драйвери за Windows 7.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.