Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

EmskiFPS

Нови Тонколонки!

Препоръчан отговор

Мiсля да си взема Logitex z200! Давайте мнения!Ще се ползват за музика и игри!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защото не си прочел какво ти е написал модератора в първата подобна тема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защото не си прочел какво ти е написал модератора в първата подобна тема.

Прочетох и съм спазил правилата! Дайте мнение за колонките,а не се отклонявайте от темата!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прочетох и съм спазил правилата! Дайте мнение за колонките,а не се отклонявайте от темата!

За да не ти изтрият темата трябва да я озаглавиш например:" Моля за мнение относно тонколонки Logitex z200", но както и да е. Един приятел има такива колонки. За парите си са доста добри. Не се оплаква от тях. Държат се доста стабилно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За да не ти изтрият темата трябва да я озаглавиш например:" Моля за мнение относно тонколонки Logitex z200", но както и да е. Един приятел има такива колонки. За парите си са доста добри. Не се оплаква от тях. Държат се доста стабилн

Мерси,пич,отивам да си ги взема! : D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво сте прочел? Какво сте спазил?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво сте прочел? Какво сте спазил?

Прочетох това, което написахте, и премахнах главните букви в заглавието! ; ) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прочетох това, което написахте, и премахнах главните букви в заглавието! ; ) 

А останалата част?

...и да описва максимално съдържанието на самата тема...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Знам, че малко късно се включвам. предвид факта,ч е и автора не си е оправил заглавието на темата.

За Лоджитека, плащате за марката!

А, за малко повече парички (около 10 лв), се взема Edifier M1335 (2.1).

На който ще имате не само среди и високо, но и ниски честоти. (до колкото е възможно за този бюджетен модел).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Знам, че малко късно се включвам. предвид факта,ч е и автора не си е оправил заглавието на темата.

За Лоджитека, плащате за марката!

А, за малко повече парички (около 10 лв), се взема Edifier M1335 (2.1).

На който ще имате не само среди и високо, но и ниски честоти. (до колкото е възможно за този бюджетен модел).

Вече си взех Z200 и съм много доволен от тях! Имат страхотен звук и бас,както и супер дизайн! Тези Edifier не ми харесват,заради по голямата част с форма на паралелепипед! :clown:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.