Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
inwader

Може ли да се инсталира Viber на телефон Nokia n9 с MeeGo OS ?

Препоръчан отговор

Може ли да се инсталира Вайбър на телефон Нокиа n9 с ОС MeeGo ?

Благодаря предварително за компетентните отговори!

Много рових из нета и мисля, че ще може, но повечето страници са на английски език, който ми е малко труден за разбиране ! :wink12:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж този линк

Ще го отворя довечера през телефона, че сега не е при мен и ще пробвам. Също прочетох, че може да се инсталира Андроид на него и тогава Вайбър. Правилно ли съм разбрал ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще го отворя довечера през телефона, че сега не е при мен и ще пробвам. Също прочетох, че може да се инсталира Андроид на него и тогава Вайбър. Правилно ли съм разбрал ?

Доколкото видях има и приложение за андроид също. Не съм пробвал понеже няма такъв телефон. Има и доста клипчета в youtube също.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

До колкото разбрах , все още това приложение го няма за вашия модел.Прегледайте си всички приложения във Store-то.Другия вариант е да смените ОС на телефона или просто да изчакате въведението на приложението за вашия модел.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

До колкото разбрах , все още това приложение го няма за вашия модел.Прегледайте си всички приложения във Store-то.Другия вариант е да смените ОС на телефона или просто да изчакате въведението на приложението за вашия модел.

Благодаря, но мисля, че това приложение изобщо нама да бъде въведено към тая ОС защото от литературата, която изчетох разбирам, че MeeGo е спряна от подръжка още в самото начало и тоя телефон е единствен с нея. Набутах се с него, понеже продавача беше сигурен, че е със Симбиан !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами решението тогава остава да търсиш начин да смениш ОС на телефона.Друг вариант не виждам.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте и аз имам същия проблем как да си инсталирам вайбър на н9 !!!!!!!!!!!!!!моля помогнете!!!!!!!!!!:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам проблем с viber.Телефона ми е nokia 5228.тегля viber,инсталирам го,активирам го и след като вляза в системата не ми излизат viber контактите.излизат ми всички контакти от тел.указател но не и тези,който са с viber.преди време си играх доста за да добавя един приятел,пращах му смси,тои ме добавя и накрая след като вече го добавих,тои ми пише и аз да му отговоря,драснах му нещо и никъде не ми се появява ,,send,,.HELP MY..PLS..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Андроида за N9 се казва се NitDroid. Ето как се инсталира - http://forum.nitdroid.com/index.php?topic=241.0

PS: Ако не знаете какво правите, по-добре не се хващайте.

Редактирано от rusimc (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.