Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Рам-                                                                                                                                                                                       DIMM1: A-Data 2 GB DDR2-800 DDR2 SDRAM  (6-6-6-18 @ 400 MHz)  (5-5-5-15 @ 333 MHz)  (4-4-4-12 @ 266 MHz)

DIMM2: A-Data 512 MB DDR2-667 DDR2 SDRAM  (5-5-5-15 @ 333 MHz)  (4-4-4-12 @ 266 MHz)  (3-3-3-9 @ 200 MHz)

Дъно-                                                                                                                                                                                   ASRock AM2NF6G-VSTA  (2 PCI, 1 PCI-E x1, 1 PCI-E x16, 1 HDMR, 4 DDR2 DIMM, Audio, Video, LAN)

Процесор- AMD Athlon 64, 1800 MHz (9 x 200) 3000+

Здравейте, чудя се дали изобщо или къде мога да продам следните компютърни части.

Първоначално мислех в продавалник, но после ми хрумна, че едвали някой ще ги купи там.
Трябват ми около 250 лева за нов ъпгрейд и в момента разполагам с 200. Затова се чудя дали някой няма да купи старите части.
Ако можете да проверите кое в кои сайтове колко горе-долу струва и да ми кажете ориентировъчно за колко мога да продам всяка една част, ще съм ви много благодарен

Благодаря предварително за отделеното внимане.

Редактирано от Християн Панов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За паметите трудно ще вземеш повече от 25 лева, а другите неща спокойно можеш да ги изхвърлиш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а другите неща спокойно можеш да ги изхвърлиш.

Също толкова спокойно може да го глобят, ако не го направи на специализирано място за събиране на такъв вид отпадък. Но аз съм на мнение, да отиде във фирма занимаваща се с препродажда на втора ръка конфигурации и компоненти. Там ще му вземат всичко работещо. Вероятно за около или повече от нужните му средства, за да покрие разликата от 50лв до сумата нужна му за ъпгрейда.

Редактирано от sliderum (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.