Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте отново,взех си процесора(ФХ 6300)но сега се чудя кое от 2-те дана да взема затова моля за малко помoш 

ето второто: 

пп-ще го използвам главно за игри 
Благодря предварително 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колко е мaксимaлния бюджет? Ще се клоквa ли?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колко е мaксимaлния бюджет? Ще се клоквa ли?

еми за бюджет около 200 лв може и малко повече,но не мисля да клоквам

Редактирано от lindroos1 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

еми за бюджет около 200 лв може и малко повече,но не мисля да клоквам

ASROCK-970-PRO3--AMD970-AM3 за 118лв. Щом няма да клокваш не виждам смисъл да даваш 200лв. Pro3-то си има всичко необходимо 4 слота за RAM, SATA3, USB3, пълноразмерна платка, аудиото е добро. Останалите пари ги инвестирай в кутия/хард/DVD/RAM, ако още не си ги купил де. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

GIGABYTE 970A-DS3P, AMD 970, DDR III 2000(O.C.)/1866/1600/1333/1066, AM3+от скaй зa 115,60лв. е отличен избор зa твоите изисквaния!

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ето тоя aсрок съм го гледал, и се чудех за него,но ми кажете има ли смисал да си взема дано да го клокна или да си взема такова дето няма да клоквам 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предложението на @playalistic е най-разумното, тъкмо гледах това дъно в Скай. Вземай дъно, което позволява достатъчно висок клок на процесора, за да не търсиш след време друг по-производителен процесор. Единствената забележка на това дъно, а и на Asrosk 970 Pro 3 е липсата на охладител на MOSFET транзисторите, което пък не е добре за клока - но за което ти си решаваш.

P.S. Това дъно може и да не е налично в Скай, защото липсва в другите магазини,а и сайта не се опреснява сравнително често.

Редактирано от gyps (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

GIGABYTE 970A-DS3P, AMD 970, DDR III 2000(O.C.)/1866/1600/1333/1066, AM3+,добре убедихте ме,това дъно ще е

а рам за него?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.