Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Дънната платка GA-MA770-DS3 ще се "събере ли" в следната кутия - ATX 400W, JNC RJA 321 NEW ( http://jarcomputers.com/l_bg/?m=7&i=546699)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще се събере без проблем :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси.

само дето захранването е супер скапано и ще си съсипете машината с него :)

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

само дето захранването е супер скапано и ще си съсипете машината с него :)

A мога ли да използвам отделно мое захранване, имам си, само кутията ми трябва?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

A мога ли да използвам отделно мое захранване, имам си, само кутията ми трябва?

Щом имате ваше захранване това с безплатна доставка:

Корпус RAIDMAX ALTAS RMX-ALT, Черен 54лв
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много Ви благодаря!

Като я вземете кажете дали сте доволен :)И пак заповядайте лека и спокойна вечер

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом имате ваше захранване това с безплатна доставка:

Корпус RAIDMAX ALTAS RMX-ALT, Черен 54лв

Нещо последно, дали идват с болтчета, гайки, че тука за частите нямам :D ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо последно, дали идват с болтчета, гайки, че тука за частите нямам :D ?

Не съм напълно сигурен, но мисля че трябва да дойдат в комплект с с кутията/дъното. Нали говорите за захващане на дъното към кутията? Ако не доидат с кутията, винаги може да минете през железарския магазин и за жълти стотинки да си набавите необходимите неща :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм напълно сигурен, но мисля че трябва да дойдат в комплект с с кутията/дъното. Нали говорите за захващане на дъното към кутията? Ако не доидат с кутията, винаги може да минете през железарския магазин и за жълти стотинки да си набавите необходимите неща :P

Аха, мерси, много съм Ви благодарен. Лека вечер и жив и здрав!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Във най-евтините кутии за по 20 лв. идват със сумати болченца (който даже остават след това),та няма как и тази да няма :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от bomar00
      Здравейте предварително се извинявам ако темата е в грешния раздел. Продавам частите си за компютър и се чудя в какво да сложа Рам памета, дънната платка и процесора ? Много ще съм ви благодарен ако ми отговорите.
    • от Xristis Games
      Здравейте,
      Имам следния проблем. Компютъра ми е старичак, но постоянно добавям някоя част за да се подобри и преди седмица си купих процесор. Първият процесор с който е купен компютъра беше Intel Pentium 4 (HT 640) и му взех Intel core 2 duo E8400 и реших да го сложа, но след като го сложих и нямах картина и перките на компютъра се въртяха много силно. По интересувах се и едно момче ми каза, че дъното не ми поддържа FSBto което в случая е 1333мхз. Сложох на другия ден един друг процесор който е Pentium E5700, но с FSB 800мхз и пак не подкарва картина ...      Като си върна стария процесор и всичко си тръгва... От какво може да е това? (Биос ъпдейт? Ново дъно?) Благодаря предварително!
    • от Tosho55
      Здравейте отново,бях писал преди няколко месеца за компютър,но очевидно бюджета не ми стигаше и се отказах,сега съм събрал пари и се надявам да можете да помогнете с едно надеждно компютърче за игри главно,с бюджет 2750 лева  може и 2800,но не повече за предпочитане,имам монитор на 144 Hz така че не го включваите,искам само конфигурация! П.С нямам никакви стари части,които мога да използвам и ако може да не ми давате варианти с части втора употреба...Благодаря предварително!  
    • от Emiliq Boqnova
      Потърсих из сайта с търсачката, но не открих подобен казус. Ако модератора прецени, нека насочи темата в правилното направление. 
      Здравейте съфорумници, специалисти, знаещи.
      Моля за съдействието Ви, за компетентното Ви мнение, относно проблема. Имам тези данни, дано са достатъчни. Разполагам с телевизор Филипс-42PFL5008M/08 със счупена матрица. Имам и налична, здрава матрица с номер LC420EUF-PFF1 от Филипс-42PFL7108 K12. Въпроса е: дали ще бъдат съвместими, така че да сложа здравата матрица на мястото на счупената? Благодаря Ви предварително.
    • от achilles_tw
      Здравейте, ще си взимам нов комютър и искам съвет от къде да го взема, от къде ще ми бъде най евтино също така помощ при избора на части. Видеокартата искам да бъде на Nvidia, а процесора на Intel. Ще го използвам предимно за игри. Искам да добавя само, че последният ми компютър беше от джар и съм много разочарован от тях имах много проблеми с конфигурацията и с тях, бяха ми сложили дори несъвместими дъно и процесор пълна идиотщина. Така че за зглобяването ако може от самия сайт от който се поръчват частите да стане или да ми дадете някакъв съвет къде да ми го зглобят, мисля че бих се справил и сам но ме е страх да не прецакам нещо! Мерси предварително колеги ! 
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.