Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, бих искал съвет за това каква конфигурация да си купя с бюджет 1000 лв.От стария компютър мога да използвам само  това ако е възможно.465GB Western Digital WDC WD50 00AADS-00S9B SCSI Disk Device (SATA)Благодаря за отделеното време. Очаквам бързи отговори.П.П Конфигурацията е само за да ми помогне да разбера долу-горе информативно какво мога да си взема. 

Компютъра ще се използва само за гейминг.

Редактирано от Християн Панов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Диска можете да си го ползвате.

Можете да си вземете доста части.Варианти има много.Но пък ние предлагаме крайни решения.Огледайте подобните теми в раздела,като махате цената на диска.

Редактирано от onogondur (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Парите събрани имаш ли ги? Сега и да говорим няма смисъл. Цените и наличностите се променят постоянно.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

BB код:
I5-4430 3.0G/6MB/BOX/LGA1150
ASROCK Z87 PRO3 LGA1150
CM K350 W/600W PSU
4GB DDR3 1600 A-DATA PRO
GB R787OC-2GD

Обща стойност - 1 008.29 лв. с ДДС
Линк:
http://nikem-bg.net/cart/49162p1r49025p1r46784p1r46377p1r46156p1rf.html
Ето нещо с което игрите ще летят следващите няколко годинки :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

BB код:I5-4430 3.0G/6MB/BOX/LGA1150ASROCK Z87 PRO3 LGA1150CM K350 W/600W PSU4GB DDR3 1600 A-DATA PROGB R787OC-2GDОбща стойност - 1 008.29 лв. с ДДСЛинк:http://nikem-bg.net/cart/49162p1r49025p1r46784p1r46377p1r46156p1rf.htmlЕто нещо с което игрите ще летят следващите няколко годинкИ 

Здравей, може ли да говорим за 8 рам, защото 4 ми е доста малко :)

Парите събрани имаш ли ги? Сега и да говорим няма смисъл. Цените и наличностите се променят постоянно.

Парите са в баща ми и на него му трябва информация за цените. Затова съм написал, че информативно ми трябва конфигурация..

Диска можете да си го ползвате.

Можете да си вземете доста части.Варианти има много.Но пък ние предлагаме крайни решения.Огледайте подобните теми в раздела,като махате цената на диска.

Освен диска ще използвам и старата записвачка, ако има вариант :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Парите са в баща ми и на него му трябва информация за цените. Затова съм написал, че информативно ми трябва конфигурация..

Освен диска ще използвам и старата записвачка, ако има вариант :)

Разбира се че може, смених дъното с по-евтино и така парите стигат за 8гига.

BB код:

I5-4430 3.0G/6MB/BOX/LGA1150

CM K350 W/600W PSU

GB R787OC-2GD

ASROCK B85M /BULK /1150

2X4G DDR3 1600 A-DATA

Обща стойност - 1 007.53 лв. с ДДС

Линк:

http://nikem-bg.net/cart/49162p1r46784p1r46156p1r50190p1r46717p1rf.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Количка

Обща стойност - 1 004.28 лв. с ДДС

Старата записвачка,само ако е със САТА интерфейс.
Редактирано от onogondur (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За тези пари аз бих взел това:

Обща стойност - 988.83 лв. с ДДС
Ако имаш въпроси, питай.
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето и АМД вариант,който струва ми се,е по-добър откъм видеокартата.

Количка

Обща стойност - 1 013.56 лв. с ДДС
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така, понеже виждам много предложения, а не съм толкова навътре в нещата бих искал да ми предложите само 1 конфигурация, която да е най-добра за игри с бюджет 1000 лв. Знам, че има много варианти като например по силна видео карта за сметка на процесор, но някак си все ще има начин да се намери най-добрия вариант. Единственото ми изискване ако може да се каже е да има 8 рам. 2x4 gb защото сам чувал, че е по-добре.

Сам ще ми е много трудно да си избера.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

2х4 е от полза,ако ползвате само вграденото видео.Ако толкова държите на игрите,тогава по-добре на първо време с една плочка рам,от 4 ГБ,а след време,като се наложи,лесно ще се добави още една.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

2х4 е от полза,ако ползвате само вграденото видео.Ако толкова държите на игрите,тогава по-добре на първо време с една плочка рам,от 4 ГБ,а след време,като се наложи,лесно ще се добави още една.

Благодаря ви, а сега може ли да ми дадете една долу-горе стабилна конфигурация, на която ще вървят игрите излезли до момента на high примерно. Ако е възможно с бюджета от 1000лв. Тъй като наистина не мога сам да си избера конфигурация.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всичките конфигурации са добри без 1-вата.

Можеш да се ориентираш и по-харесванията в дясно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето и АМД вариант,който струва ми се,е по-добър откъм видеокартата.

Количка

Обща стойност - 1 013.56 лв. с Здравей, захранването не е ли недостатъчно. За видео картата пише, че иска 500 W

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето ти една (за първи път правя конфигурация тук)Мисля че е най-добре,но е мално над бюджета.Линк към количката

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей, захранването не е ли недостатъчно. За видео картата пише, че иска 500 W

По ревютата дават,че максималното натоварване на картата е 319 вата.Но не знам как и кога ще ги стигнете тия ватове.За всеки случай,може да се вземе по-мощно захранване,но и бюджета трябва да се увеличи.Или да се намали рам-та.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Линк към количката -Това е конфигурацията, която ще си взема евентуално. Въпросът ми е напълно съвместима ли е ? Искам мнение от някой друг за да съм сигурен какво купувам. Ако има и по-добър вариант моля споделете.

Редактирано от Християн Панов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това gx серия захранване и е достатъчно за посочената видео карта +12 / 420W.

Друг плюс е, че е с 5 години гаранция.

Линк към количката -Това е конфигурацията, която ще си взема евентуално. Въпросът ми е напълно съвместима ли е ? Искам мнение от някой друг за да съм сигурен какво купувам. Ако има и по-добър вариант моля споделете.

Започнахте пак да променяте бюджета. 

Нещата се променят много при 1150лв. бюджет. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Асрок дъната не се разбират много добре с процесори АМД. По-добре вземете Гигабайт или Асус

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Избирай между интел предложението на onogondur и конфигурацията на ganio (амд).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нека авторът на темата да каже колко в крайна сметка е крайният бюджет,без хард-дискът.

От значение е също така и какъв е мониторът му.и на каква резолюция играе.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всичките конфигурации са добри без 1-вата.

Можеш да се ориентираш и по-харесванията в дясно.

Ти затова ли харесваш почти всички мнения? За да получиш и ти съответното "Харесва ми". :D

Това изобщо не е критерии, че този който има най-много харесвания неговото предложение е най-добро. Има доста потребители, който си харесват на техните дружки коментарите само и само да ги подкрепят. Макар и някой път реалноста да е различна от предложението на въпросният потребител.

ПС: Съвет към автора, гледай потребителите който ти дават добра обосновка защо тяхното предложение е по-добро. Другото по което може да разбереш, че един потребител е на ясно с нещата и има опит в хардуера е като видиш в профилът му мненията/темите му. От там лесно ще разбереш дали да му имаш вяра или е само лаладжия за трупане на мнения или бутонче "Харесва ми"! ;)

Успех с избора!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нека авторът на темата да каже колко в крайна сметка е крайният бюджет,без хард-дискът.

От значение е също така и какъв е мониторът му.и на каква резолюция играе.

Крайният бюджет е 1000 лв без хард-диска. Играя на 1280x1024 резолюция Flatron L1918S

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.