Премини към съдържанието
luckyboy

Проблем с конвертиране на .pub файл към фотошоп

Препоръчан отговор

Здравейте и за много години на всички!

Имама нужда от помощ, някой знае ли по какъв начин може да се отвори/импортира .pub файл през фотошоп.Идеята е да не са във .pdf или друг файл като снимка понеже при принтиране ще се размаже.Не съм наясно с тази програма и идея си нямам как да о направя.

Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте и за много години на всички!

Имама нужда от помощ, някой знае ли по какъв начин може да се отвори/импортира .pub файл през фотошоп.Идеята е да не са във .pdf или друг файл като снимка понеже при принтиране ще се размаже.Не съм наясно с тази програма и идея си нямам как да о направя.

Благодаря предварително!

А от какво е този файл?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Файла представлява обложка, правена на microsoft publisher и е с разширение .pub.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Файла представлява обложка, правена на microsoft publisher и е с разширение .pub.

не мисля че ще може. Инсталираш ви PDF принтер, печаташ с много високо качество и след това отваряш PDF в PS

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не мисля че ще може. Инсталираш ви PDF принтер, печаташ с много високо качество и след това отваряш PDF в PS

Хмм точно това ме притесняваше...Аз го конвертирах в pdf, но след като го отворя се променя изгледа:

Преди:

Публикувано изображение

След:

Публикувано изображение

За Bullzip PDF Printer ли говориш?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хмм точно това ме притесняваше...Аз го конвертирах в pdf, но след като го отворя се променя изгледа:

Преди:

Публикувано изображение

След:

Публикувано изображение

За Bullzip PDF Printer ли говориш?

PDFCreator

П.П. Другия вариант е да го отпечаташ с горната програма като тиф (без никаква компресия) на поне 1200 точки на инч. Но отварянето във PS може да е много тежко, но качеството ще е много добро

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На практика това си е самият конвертиран вече pdf файл.За да се получи обложката (или снимката) трябва да е правена през photoshop или coreldraw?

Вариант да ги конвертирае във формат, подходящ за coreldraw или iljustrator?

p.s. Сега видях редакцията, обезателно ще пробвам!!!!

Редактирано от luckyboy (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма ли онлайн конвертер с подходящи възможности?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.